Владимир Цоуфал: «Спасибо украинским фанатам, которые создали фантастический фон»

Защитник сборной Чехии Владимир Цоуфал прокомментировал ничью против Украины (1:1).

«Очень жаль, что не приехало больше болельщиков Чехии. У Украины очень хорошая команда. Есть футболисты из «Динамо» и «Шахтера», которые каждый год играют в еврокубках. Зинченко играл в ЛЧ с «Ман Сити». Фаны не хотят приходить смотреть на таких игроков.

Должен по крайней мере поблагодарить ту горстку зрителей, которые пришли на матч. Также хочу сказать спасибо украинским фанатам, которые создали фантастический фон. Лучше фон, чем ничего», – сказал Цоуфал.

Матч посетили 5 231 болельщиков.

Чому матч з Чехією обіцяє вдале закінчення кваліфікації на ЧС

Источник: denik.cz
Популярные комментарии
пользователь заблокирован
+39
Чехи не тільки працювати, але й на футбол не хочуть ходити?) Все за них робимо.)

А ще Цоуфал міг і про Ярмолу згадати, не тільки про ШД, ДК і Зіну!) Капітан непогано їх возив вчора, час від часу як з дітьми розбирався.
пользователь заблокирован
+34
Не без того. Але й катастрофи з цього робити не треба, поляки і чехи теж масово за кордоном працюють, а скільки українські заробітчани грошей додому пересилають...

Хоча, загалом... Не тільки уряд винен. Суспільство саме народжує таких політиків і таких людей, що голосують за гречку, а потім їдуть на заробітки й плюються.

Суспільство має "подорослішати".
Ответ на комментарий Salvador Dali
Дякувати треба десяткам українських урядів, які довели до того, що люди їдуть в Чехію на заробітки, а дехто й на зовсім залишається.
kolobanenko
+28
Ще б так українські вболівальники на матчі упл ходили)
Написать комментарий 17 комментариев
Loading...
Реклама 18+