Олег Шелаев: «Малиновскому нужно взвешенно отнестись к обострению конкуренции в сборной»

Бывший полузащитник сборной Украины Олег Шелаев прокомментировал то, что Руслан Малиновский покинул расположение национальной команды перед спаррингом с Чехией.

«Я убежден, что у Малиновского на это были веские причины.

А к обострению конкуренции за место в старте Руслану нужно отнестись взвешенно и, как настоящему профессионалу, постараться доказать тренерскому штабу, что он достоин большего», – сказал Шелаев.

Источник: Meta Ratings
Популярные комментарии
Андрій Міняйло
+8
Малиновському необхідно працювати і доводити свій рівень на полі а не на словах. Ще не є зіркою світового і навіть українського футболу.
V_Voloshyn
+3
Згоден, весною і на груповій стадії Євро відчувалось, як Руслан вміє працювати у високому темпі. Жаль, не забив пенальті Македонії, якось кволо ударив
Ответ на комментарий Semimilliardnyj
Ще один виліз. Від Шелаєва самого м"яч на 10 метрів відскакував. Просто поруч був Тимощук, а попереду Гусін-Шевченко-Ребров, і все сходило з рук.
Не вистачало ще перед вирішальними матчами Малиновського гнобити. Руслан попри все залишається одним з найсильніших гравців теперішньої збірної.
Трохи дійсно він не вписується в схему, його ставлять зависоко, і він губиться під пресингом.
Якщо буде можливість опустити його ближче до опорної зони правіше-йому буде комфортніше. Ну і заставити більше грати на партнерів, не тягнути ковдру на себе. І менше йти в невиправдані обводки.
А чудові Русланові розрізаючі паси і навіси нікуди не поділися. Але тут вже претензії до партнерів, вони не завжди їх розуміють.
Так що не можна розкидатися гравцями такого калібру, як Руслан.
V_Voloshyn
+3
Писав на іншій гілці
Жаль, що Малиновському немає місця у схемі Петракова. Він не є класичним вінгером аля Ярмоленко-Циганков і бокс-ту-бокс аля Шапаренко. По схемі 5-2-2-1 з трьома ЦЗ, двома фулбеками на позиції двох ЦПЗ якраз треба Степаненко-Шапаренко, Руслан грає вище. Для цього треба поміняти схему на 4-3-2-1 з класичними двома ЦЗ, фланговими захисниками, і трьома ЦПЗ. От тут Малиновський вписується ідеально.
Написать комментарий 14 комментариев
Loading...
Реклама 18+