Артем Довбик: «Мне кажется, любой игрок, критикующий УПЛ, поиграв здесь, убедился бы – не так все просто»

Форвард «Днепра-1» Артем Довбик поделился мнением об уровне УПЛ.

– Возвращение в Украину воспринимали как личное поражение?

– Не соглашусь. Наоборот, был очень рад, что на меня рассчитывают и смогу играть. «Мидтьюлланд» передал «Днепру-1» часть прав на меня, другую – оставил. Я понимаю, насколько важно мне не останавливаться. В каком-то смысле, это важнее денег, важнее любых заграниц сейчас.

Домой ехал, чтобы снова получить регулярную игровую практику. 

– Как вам УПЛ, которую вы в прошлом сезоне увидели?

– Я ведь уходил уже с той УПЛ, где «Металлист» закрылся, где «Днепр» вылетел во вторую лигу и любители. Может быть, если бы я толком застал тот чемпионат, где играли футболисты уровня Ярмоленко, Малиновского, Дугласа Косты, Алекса Тейшейры, я бы и видел разницу.

Сейчас я вижу, что даже вполне боевым, сильным командам не так просто пробиться в еврокубки. Много молодежи. Есть очень интересные ребята. Мне кажется, что любой игрок, который критикует УПЛ, поиграв здесь, убедился бы – не так все просто, – сказал Довбик.

Источник: FanDay.net
Популярные комментарии
inkognito
+5
Рівень гри в нас не настільки поганий як всі кажуть. А ось все що стосується інфраструктури, судівства, і всіх "околофутбольних" справ - повне дно і абсурд. А УАФ просто продажний кусок лайна!
Іван Іванченко
+3
Зараз менше пузатих легіонерів типу Айлтона чи Одонкора, менше понтів, натомість, більше працюють на результат і довіряють молоді. Зоря (яка ще й зовсім близько до другого місця два сезони поспіль) зі всіма претендентами на єврокубки (а це багато клубів) - нічим не поступались би тій УПЛ за винятком топ 4.

Та й ДК з Шахтарем... Згадувати часи Блохіна чи Лужного з Сабо й Демяненком - навіть не хочеться. У сьогоднішньої команди є гра, яка не яка, і навіть щось схоже на стратегію, розвиток молоді... Клуб почав у + працювати, що є добре. Шахтар теж з Де Дзербі і кількома новими легіонерами може стати не слабшим ніж він був у найкращі часи, як мінімум.
Ответ на комментарий inkognito
Рівень гри в нас не настільки поганий як всі кажуть. А ось все що стосується інфраструктури, судівства, і всіх "околофутбольних" справ - повне дно і абсурд. А УАФ просто продажний кусок лайна!
Іван Іванченко
+2
Мне кажется, что любой игрок, который критикует УПЛ, поиграв здесь, убедился бы – не так все просто

- Безумовно. Білоруський ватник з кормільцем уже переконались, зовсім нещодавно. Дійсно, навіть у тому ж Дніпрі вистачає цікавих хлопців, на кшталт Довбика, Назаренка, Когута, Лучкевича, Чуже, Пихальонка... Найближчим часом можуть і Ярмолюк чи Батагов вистрелити.

Звісно, раніше, на їхньому місці грали легіонери за 10-20 млн... Але не завжди від них була віддача, і далеко не завжди вони їхали щоб прогресувати. Радше навпаки - їхали здебільшого тусуватись і заробляти капусту, як у Туреччину якусь, Емірати чи, вибачте, як в росію якусь))
Написать комментарий
Loading...
Реклама 18+