Видео

Украина в овертайме победила Швецию и вышла в 1/4 Евро

Сборная Украины побеждает Швецию в 1/8 финала Евро-2020 в Глазго – 2:1.

В 1/4-й Евро Украина сыграет против Англии в Риме.

На 27-й минуте Ярмоленко отдал передачу на Зинченко, который ударом внешней стороной стопы поразил ворота Ольсена.

На 43-й минуте Форсберг ударом из-за пределов штрафной попал в ногу Забарного, рикошетом от которого мяч залетел в ворота Бущана.

На 121-й минуте Довбик замкнул подачу с фланга.

Tribuna.com провела текстовую онлайн-трансляцию матча. 

Календарь Евро-2020

Статистика Евро-2020

голосов
Источник: Tribuna.com
Популярные комментарии
Sergiy Baranovsky
+64
Швейцарія більше ніж на половину складається з дітей іммігрантів. Про що ви? Ви думаєте наші футболісти не люблять свою країну?
Ответ на комментарий Kin Ash
Я б не проти. Та немає з ким. Немає команди збірної України. Є збірна з руськоязичними челюстями, звьозди, які англійською можуть говорити а українською ні. Тренер який італійською говорить, а українською белькоче.
Чехія, Венгрія, Польща, Словакія, Австрія..., то нації. І вони за свою націю кістьми лягають, б’ються до останнього. А ми збірна іноСранців, що виступають за Україну. Ні мови, ні культури, ні історії України не знають і знати не хочуть, і звісно, що викладатися, а тим більше, битися за неї ніхто не буде. Щоб битись за цю Україну, треба її любити, і любити українське. Так як вчора Швейцарія билась, і хорвати, і чехи, і угорці. Подивіться відео як угорський капітан говорив за свою країну, за свою збірну, за своїх вболівальників, і говорив с.кабл.дь, не московською мовою, не німецькою і не англійською, а йоб.в.шу мать (вибачте за рюські словічка)  тяжелезною і складною мадярською мовою. І с.ка ж вийшли на поле і таки дали просратись німцям. Послухайти його слова, Ви наші збірники,  і вийдіть ввечері і не лишість живого місця від шведів, інакше після тих позорних перших матчів я вас не зрозумію. Лишаю ссилку тут на венгрів, дивіться і вчіться як треба битись за ту країну яку любиш sport.unian.ua/football/mi-gladiatori-merezhu-pidkorila-potuzhna-promova-kapitana-futbolnoji-zbirnoji-ugorshchini-pered-matchem-video-novini-futbolu-11463178.html
Андрей Пашковский
+48
Мы уже в 10-ке лучших, а к 22:00 будем даже в 9-ке))
Ynwa_LB
+41
Еще ниже 6лять садитесь, еще ниже *ука. Все вдесятером в ворота становитесь. Что за даунская тактика.
Написать комментарий 1984 комментария
Loading...
Реклама 18+