Мэр Запорожья: «Металлург» может быстро вернуться в УПЛ, заручившись поддержкой инвестора»

Мэр Запорожья Владимир Буряк рассказал о перспективах «Металлурга».

«За три года удалось пройти путь от любителей до первой лиги. От своей глобальной стратегии мы не отходим. Если вы посмотрите на наш состав, то львиная доля игроков – это наши воспитанники или же те, кто ранее играл в Запорожье.

Мне особенно приятно, что у нас есть много молодых талантливых ребят, есть опытные ветераны, сейчас мы снова боремся, чтобы выйти в первую лигу. Как показал предыдущий опыт, тогда мы были не готовы противостоять на равных многим клубам, чьи бюджеты превышают наш.

Мне бы очень хотелось, чтобы команда как можно быстрее вернулась к УПЛ. Для того, чтобы играть в премьер-лиге и ставить задачу участия в еврокубках, нам нужен мощный генеральный спонсор. Мы готовы к сотрудничеству.

Заручившись поддержкой инвестора, «Металлург» может быстро вернуть Запорожье в премьер-лигу», – сказал Буряк.

«Металлург» занял 4-е место в группе Б второй лиги.

Источник: ПФЛ
Популярные комментарии
MIRON 1982
+20
Явно перебрал. МЗ ещё даже в 1 лигу невышел.
пользователь заблокирован
+10
Ну так, а що такого? Звичайно, для цього потрібні умови, стадіон, діюча академія, а далі все в руках у менеджменту.
Продавай 10 000 білетів на домашніх матчах навіть на 2-у лігу, по 30 грн у перший сезон, потім поступово підвищуй ціну білетів з кожним сезоном на 10 грн, виходячи на середню ціну квитків на матчі УПЛ 75-100 грн.
У перший сезон це 5 млн грн тільки на квитках, поступово ця сума збільшиться до 10-15 млн грн. Це вже %10-15 від бюджету клубу, готового грати в УПЛ.
+ я не враховую доходів за аренду маркетплейсів комерційними структурами по продажі їжі на стадіонах. Також декілька мільйонів за 1 сезон можна зібрати.
Продаж символіки: візьмемо середньостатистичне містечко на 100k осіб. При належній рекламній роботі в інтернеті та на вулицях міста можна перетворити стадіон у провінційному районному центрі на місце збору усіх жителів. А які там ще можуть бути розваги в загальному?) 10 000 осіб з цього міста можуть купити символіку та футболки клубу, нехай навіть не протягом одного сезону.
Нехай кожен з них витратить 500 грн, отже це додаткові 5 млн за 2-3 сезони.
Відкрити цей самий Патреон або іншу платіжну систему і довести щомісячні виплати до 200 000 грн. Це додаткові 2 500 000 грн в рік.
Оренда діючих полів різним колективам з підприємств і навчальних закладів. За символічну суму.
Плюс аудиторія команди не повинна обмежуватись лише місцевими жителями. При 1-2 сезонах розкрутки клубу обов’язково з’являться прихильники клубу із сусідніх районних центрів, де такої команди немає. Це додаткові прибутки.
Продаж молодих гравців академії за суми 25-50k доларів командам УПЛ.
Усе це, можливо, фантазії, але я впевнений, що подібний розвиток клубу можливий в Україні. Звичайно, війна і різні віруси цьому не сприяють, але при стабільній економічній обстановці така ситуація можлива. Головне бажання і не схилити лапки перед великими грошима інвестора, якому припаде до душі команда з численною фан-базою і продовжити поступовий розвиток клубу.
Однак, я все ж наголошу, що реалізувати таку ідею можна у населеному пункті з щонайменше 50+ тис населення, а краще всі 100 тис.
У нас знайдеться з три десятка міст у якому є незадіяні стадіони, але немає сильних футбольних традицій та діючої команди, де можна почати розвиток команди, не вкладаючи коштів у побудову та реконструкцію стадіонів. 2-3 роки у аматорській лізі області з одночасним нарощуванням фан-бази клубу та доходів. Для першого сезону в аматорах потрібні гроші на транспорт, певні премії гравцям, внески в лігу і т.д. 3 млн грн на команду з 15 гравців повинно вистачити.
Одним словом, дайте мені 3 млн грн на перший сезон, місто 50 тис + населення з невеличким стадіоном на 3000 осіб і через 5-6 років команда гратиме в УПЛ з бюджетом 150 млн грн.
3 млн грн - це ціна хорошої квартири у місті-мільйоннику або сума, яку можуть зібрати 10 заможніх людей у яких є 10 тис. зайвих $, бажаючих пограти у Менеджер у справжньому житті. Можна купити новий автомобіль, а можна створити команду і розвивати її. Це вже питання цінностей і абміцій.
Голівудська історія, як не крути))) Воістину, вночі приходять геніальні ідеї.
Ответ на комментарий Андрій Камінський
це ви таке хоче в Україні провернути? :)
Chaykovskiy97
+9
Это городской клуб , ты предлагаешь весь бюджет Запорожья вложить в клуб? Без спонсоров? 🤔☺
Ответ на комментарий Maxym Ustyak
Таке можна заявити про будь-яку команду. А ви побудуйте команду, у якої спонсорські гроші будуть лише десятою долею у доходах.
Написать комментарий 15 комментариев
Loading...
Реклама 18+