Мэр Тернополя: «Город вложил почти 14 миллионов гривен в стадион»

Мэр Тернополя Сергей Надал рассказал о тратах на городской стадион.

– Финал Кубка должен был пройти в прошлом году. Сколько средств потрачено на обновление стадиона за 2 года?

– Город вложил почти 14 миллионов гривен. Но это не только для Кубка, мы рассчитываем, что тут будут играть команды УПЛ и будут проводиться международные соревнования – будь то женский, молодежный или профессиональный футбол.

Пока есть предварительные договоренности с командами, которые претендуют на выход в УПЛ, также с УАФ – по международным матчам, – сказал Надал.

Сегодня, 13 мая, в Тернополе «Заря» и «Динамо» определят обладателя Кубка Украины. Начало матча в 19.00.

голосов
Источник: «Футбол NEWS»
Популярные комментарии
lvivforu
+35
ну йоп, ще не знав що мер Тернополя спілкується російською. Якого біса далі перекладаєте? для кого? спортсру не покидає?
vasylashko
+14
Купу? 14 млн гривень - це 500 тисяч доларів. Що за ці гроші можна зробити реально? Просто підтримувати стадіон в належному стані протягом року і маленький косметичний локальний ремонт, не більше.

І на реконструкцію до 2012 року теж витратили копійки - 16 млн гривень, що за тодішнім курсом було приблизно 2 млн доларів. За ці кошти зробили криті трибуни, встановили сучасне табло, відремонтували фасад і облаштували бігові доріжки. Так, з дешевої резини, але все ж... Стадіон за відносно маленьку суму з розвалини рівня другої ліги перетворився в арену рівня УПЛ.
Ответ на комментарий Ranger99
Недоглянута територія навколо стадіону, крихітний конференц-зал, чорні доріжки з якоїсь дешевої резини - бідово виглядає цей стадіон, враховуючи, що його в 2012 році тільки реконструювали і ще й зараз виділили купу грошей.
Danil0809
+14
верес тернопіль?
Написать комментарий 16 комментариев
Loading...
Реклама 18+