УЕФА должен начать рассмотрение дела по матчу Швейцария – Украина 25 ноября («Профутбол»)

УЕФА начнет рассмотрение дела по отмененному матчу 6-го тура ЛН ШвейцарияУкраина в среду, 25 ноября, сообщил «Профутбол». 

Ранее первый вице-президент УАФ Олег Протасов сообщил, что УЕФА установил дедлайн по срокам подачи документов обеими сторонами. Их нужно предоставить до 23 ноября. Была информация, что рассмотрение может начаться в понедельник. 

Матч не состоялся по решению врача кантона Люцерн отправить Украину на карантин из-за нескольких положительных тестов на коронавирус.

Випадок з матчем Швейцарії та України надто заплутаний. Думки юристів розділились 

Источник: «Профутбол»
Популярные комментарии
mr. anonymous
+22
Дуже хочу аби цей матч все-таки відбувся,треба вирішувати все на полі а не в кабінетах,надіюсь вся основа нашої збірної буде готова підпалити пукан Швейцарцям.
sanek_georgich
+8
Не дадуть, швейцарам не дадуть а нам немає за що
Ответ на комментарий Sergiy Baranovsky
Певно таки дадуть тєхнарь.
qwertyuiop1
+4
Ну в принципі то так, рішення місцевої влади вище, але це як мінімум не справедливо, оскільки ні в одній іншій країні Європі ніхто нікого так на карантин не посадить, то може тоді Україні треба було ще після жеребкування дати технар, просто тому що потрапили в одну групу з швейцарцями?)))
До того ж саме цей лікар дозволяв два тижні тому місцевій команді виїхати в інший кантон.
Тому я вважаю, що однозначно має бути перегравання.
Ответ на комментарий Shelly
Швейцарцям точно не дадуть, бо в них нових хворих в останньому тестуванні не болу. УЄФА ставить закони влади (стосовно коронавірусу) вище своїх протоколів, тому якщо технар, то Україні.
Написать комментарий 7 комментариев
Loading...
Реклама 18+