УЕФА может рассмотреть дело по матчу Швейцария – Украина 23 ноября

УАФ сообщила, что УЕФА может рассмотреть дело об отмененном матче Лиги наций Швейцария – Украина в понедельник, 23 ноября. 

Решение вынесет контрольно-дисциплинарный комитет УЕФА

Сообщалось, что украинская сторона, отстаивая свою позицию, не только подчеркнет, что у национальной команды было 13 здоровых футболистов для проведения матча, но и добавит к делу негативные результаты ПЦР-тестов, которые команда сдала в Киеве 19 ноября.

Также первый вице-президент УАФ Олег Протасов заявил, что Украина могла собрать новую команду, если бы ей дали больше времени. 

Випадок з матчем Швейцарії та України надто заплутаний. Думки юристів розділились

Не только жеребьевкой можно определить результат матча Швейцария – Украина

Источник: УАФ
Популярные комментарии
Justas
+18
Технарь сыроедам!:)
Португал
+6
Удачи нам в разрешении спора.
Oleksiy Koltsov
+5
Лікар кантону Люцерн Роджер Харстолл, який скасував матч Ліги націй між збірною Швейцарії і збірної України, всього два тижні тому дозволив грати команді з COVID-19.

"Харстолл не завжди був таким принциповим. 6 листопада 2020 року він дав місцевій команді ФК «Люцерн» дозвіл грати на наступний день з ФК "Цюріх" у другому турі чемпіонату Швейцарії. В той самий час у нападника команди Марка Марлеку 5 листопада підтвердився COVID-19, повідомляється на офіційному сайті ФКЛ. Хворий і ще чотири гравці команди, які контактували з ним, були ізольовані. Гравцям і працівникам клубу, що залишилися доручили пройти тестування 6 листопада. Заодно вранці цього дня їм дозволили повноцінно відвідати тренування"

"Після того як кантональний лікар отримав негативні результати аналізів, незважаючи на складну епідеміологічну обстановку в команді, він дав футболістам дозвіл на виїзд в інше місто і участь в чемпіонаті Швейцарії. ФК "Люцерн" подякував головному лікарю кантону Роджеру Харстоллу за "швидку і плідну співпрацю з цього
Написать комментарий 5 комментариев
Loading...
Реклама 18+