«Динамо» U-19 разгромило «Десну» U-21 в спарринге

Юношеская команда «Динамо» провела товарищеский матч с дублем «Десны».

«Динамо» U-19 – «Десна» U-21 – 5:0 (1:0)

«Динамо» U-19: Тугай (Игнатенко, 56) – Мащенко (Скрипник, 60), Дячук (Захидный, 60), Боль (Филатов), Малыш (Опанасенко, 57) – Тлумак (Жозе Рибейру, 60), Царенко (Вуанту, 60), Исадченко, Н. Волошин, Близниченко (Бенедюк, 56) – К. Попов (Ванат, 66)

«Десна» U-21: 72. Сидоренко – Пинчук, Рассоха, Слотюк, Давыденко – Ветоха, Самойленко, Демяненко, Белич, Заворотный – Чайка

Голы: Н. Волошин (42), К. Попов (47, 54, 64), Скрипник (77)

Реклама 18+
Популярные комментарии
John Stainless
+5
А Приходька, Чоботенка та інших було пріятно бачити в Шахті (бо молоді захисники були дуже потрібні під модель українці в захисті, бразильці в нападі)? А коли перекупили 2 тренерів динамівської школи і вони за собою в шахту потягнули своїх вихованців з групи, а Шахта ще й батьків баблом заохочувала - було пріятно? В Європі за таке Шахта б вже отримала трансферний бан. Тому не вам скігліті, як казав Азіров.
Ответ на комментарий Darijo33
Неприятно видеть наших академиков в составе динамо теперь.
John Stainless
+4
Очевидних талантів в цій U19  в ДК лише четверо: Ванат (йде в U21), Н. Волошин, Царенко та Яцик (не грав, травмований). Вівчаренко і Забарний вже між дорослою командою та U21. Кирил Попов дуже працьовитий, настирний, забивний, хороші фізичні дані і може круто заграти на дорослому рівні, хоча за рівнем таланту поступається Ванату. Не без здібностей Вуанту. По гравцях захисного плану в цьому віці сказати щось важко. Але окрім Боля і Малиша всі вони виглядають дуже дерев’яними і з примітивним ігровим мисленням. Але в такому віці все може змінюватись дуже швидко.
Написать комментарий
Loading...
Реклама 18+