Георгий Бущан: «В Копенгагене и Мальме в меня прилетали бутылки. Судья сказал: «Выкинь на х##н и не трогай меня»

Голкипер «Динамо» Георгий Бущан рассказал, насколько вратарю тяжело играть в выездных матчах, когда за спиной ультрас соперника.

«Я провел еще не так много игр, чтобы анализировать. Но могу сказать, что, когда рядом трибуны, на которых болельщики соперника, многое остается за кадром. У нас бы на это обращали внимание, а в Европе не сильно.

В меня лично и в Копенгагене, и в Мальме прилетали стеклянные бутылки, а один раз даже прилетел кроссовок. Все это мы показали судье. Этого не было в эфире, а судья сказал: «Выкинь на х##н и не трогай меня», – сказал Бущан.

Популярные комментарии
Ihor Kulyk
0
ого сложный ребус какой. Куда называть букву?
Никита Коробенко
+13
Вот оказывается какая причина неудач!
Так и сказал судья матом на русском.
vasylashko
+5
Суддя красень. Твоя робота - грати. Робота вболівальників - тиснути на суперника.

Що цікавого з західноєвропейської культури вболівання. Там завжди більше чванливості, ніж реальної ненависті до суперника. Фани з протилежних таборів можуть рватись один до одного в сектор, щоб дати прочухана, намагатись перелізти сітку, проштовхати копів і т.д, але якщо забрати паркан чи кордон з поліції - фанам стане не цікаво. Вони просто розійдуться.

Те ж саме з киданням на поле різних предметів. У нас якщо кидають, то для того, щоб влучити. На Заході кидають заради того, щоб кинути, створити певні перешкоди для суперниками. Створити атмосферу.

Те саме з лайкою... Там від малого до старого гнуть триповерхові мати на гравців суперника. І ніхто не ниє, що з дитиною не можна на стадіон піти, бо там дяді погані слова кажуть і погано себе ведуть.

Це дійсно культура, яка переходить від батька до сина. Культура, якої в нас немає. Яку в нас розуміють одиниці. Там люди приходять на стадіон не дивитись футбол, а щоб жити футболом і бути частиною матча, частиною своєї команди.

Сумно, що в нас переважна більшість навіть не знає, що таке справжня футбольна атмосфера.
Написать комментарий 16 комментариев
Loading...
Реклама 18+