Юрий Максимов: «Украина – самая богатая страна»

Главный тренер «Ворсклы» Юрий Максимов назвал Украину самой богатой страной.

«Мы – самая богатая страна. Если бы у нас еще не воровали. Мы граничим с пятью странами, по морю граничим. У нас транзитная страна. Живем.

У нас только газа и нефти нет. Газ даже есть, только у отдельных людей. Как в России, «Газпром» – достояние народа. Ага, пяти человек. Так и у нас», – сказал Максимов.

Источник: «Бомбардир»
Реклама 18+
Популярные комментарии
Sergejs Mikhnovskyy
+46
З економічної точки зору країна в нас дійсно перспективна, але вона так і залишиться перспективною лише на папері, якщо держава і надалі душитиме малий та середній бізнес податками, перевірками та іншими регуляціями. Стати "найбагатшою країною" ми можемо лише завдяки ринковій економіці, але це не розуміє ані поточна влада із Зеленським, ані звичайні громадяни, які голосують за тих, хто обіцяє "всьо хорошеє", а не чесно говорить, що нам терміново потрібні ринкові реформи від яких спочатку стане гірше, але в перспективі виграє кожен.
Ігор87
+40
Ок, тримайте в курсі.
ak-75
+38
Я так розумію, що сьогодні день Максимова. В одній частині в’ю не потрібно олігархам красти, в іншій - бубочка роздай олігархам футбольні і клуби. Суцільна каша.
Написать комментарий 38 комментариев
Loading...
Реклама 18+