Джейми Каррагер: «Ливерпуль» подписал бы Вернера, если бы не пандемия»

Бывший защитник «Ливерпуля» Джейми Каррагер высказался о несостоявшемся трансфере форварда «Лейпцига» Тимо Вернера, близкого к переходу в «Челси».

«Уверен, что «Ливерпуль» подписал бы Вернера, если бы не пандемия. Всем известно, что тройка нападения «Ливерпуля» все так же хороша, но Вернер в следующем сезоне сыграл бы много матчей за клуб.

Салах пропустил бы начало сезона из-за Олимпиады, после этого Мо и Мане должны были бы сыграть на Кубке Африки в феврале следующего года. Это означает, что «Ливерпулю» понадобились бы запасные игроки для выступлений в течении долгого периода. И это не говоря о ротации и травмах.

Так что у Вернера была бы возможности играть на регулярной основе. Он гарантированно провел бы 10-12 игр в старте,а с учетом того, что я упомянул, он сыграл бы в 25-30 матчах.

Поскольку Олимпиада летом не состоится, есть сомнения в возможности проведения Кубка Африки, а также потому, что «Ливерпуль» финансового пострадал от пандемии, было принято решение не покупать Вернера. Но я хотел бы, чтобы они дожали сделку.

Похоже, игрок хотел выступать за «Ливерпуль», – высказался Каррагер.

Источник: Goal.com
Популярные комментарии
Sgt. Surkis Dynamo Hearts Club Band
+2
Ну так, саме тому Вернер до пандемiï розказував що Лiверпуль найкраща команда свiту, а Клопп найкращий тренер i т.д. Так завжди говорять, коли не хочуть переходити до клубу
Ответ на комментарий Yung Guvnor
Ні, Лузерпуль не підписав би його в жодному разі. Тому шо Генрі - рідкісний жлобяра, яких світ мало коли бачив. Хоча він, звісно ж, не Лотіто, але тим не менше, у клюбу немає конкуренції на позиції ЦН, а як Фірміно травмується з умовними хрестами - зливай воду. Сала ти Боббі не заміниш ні за яких обставин, бо єґипетський бігунок не вміє ні пасувати, ні фінтити, ні грати на другому поверсі, шо Роб завше вмів ше з часів Гоффенгайма. Але ФК Портовик-Юбілєйний до останнього буде брехати, шо Вернер-то хотів за них грати, але пішов у Челсі, бо літак до Мелвуду бил тяжелєє воздуха.
Sgt. Surkis Dynamo Hearts Club Band
+1
Але жодного натяку не було про те, що йому не цiкавий такий перехiд
Ответ на комментарий Yung Guvnor
The best team at the moment in the world? Ти хоч анґлійську абетку знаєш? Він відповів тактовно й стримано: так, я в курсі, шо вони мною цікавляться, найкраща команда у світі на даний момент, пишаюся цим інтересом, всі діла. Таку відповідь тобі дасть будь-який гравець на питання про зацікавленість іншого клюбу. Але ґарантії для переходу тут стільки ж, скільки й підстав для ґаляктичних амбіцій скалузерів: нуль. От просто нуль. Вопше.
Sgt. Surkis Dynamo Hearts Club Band
+1
Будь ласка) 
www.youtube.com/watch
Ответ на комментарий Yung Guvnor
Не вірю, шо фанат МЮ в обличчі Вернера таке міг сказати. Явно жолтуха якась.
Написать комментарий 6 комментариев
Loading...
Реклама 18+