Готовится апелляция на решение о возвращении государству помещений на стадионе «Металлист» и тренировочной базы

Новый распорядитель имущества «Металлиста» Елена Левкович сообщила, что готовится апелляция на решение Харьковской областной государственной администрации по возвращению государству помещений на стадионе «Металлист» и тренировочной базы конфискованной у Сергея Курченко.

«За спецконфискацией де-юре стоит государство, но по факту конфискация, как и затягивание банкротства, выгодны только одной организации, которая с самого начала использует всю инфраструктуру «Металлиста», – сказала Левкович в комментарии шоу «ТаТоТаке».

Ранее сообщалось, что процедуре банкротства харьковского клуба противодействует глава наблюдательного совета «Металлиста-1925» Сергей Стороженко.

Первое серьезное испытание для Усика в супертяжах. Сможет ли пройти Чисору? 🙉

Источник: шоу «ТаТоТаке»
Реклама 18+
Популярные комментарии
iron_fan
+9
Так и предполагал. По всем инстанциям пойдет.
The Damn Train
+2
Ну, якщо бути дотошним, то якщо вже натякаєте на Металіст-1925, то тут не все однозначно. Організація, що використовує всю інфраструктуру з самого початку? Перший сезон в аматорах Металіст-1925 починав на стадіоні "Старт", потім переїхав на навчальний комплекс педагогічного університету ім. Григорія Сковороди. Грав на Металісті та стадіоні харківського Арсеналу. Команда почала тренуватися на базі в Високому лише в 2017, а почали житловими приміщеннями користуватися у травні 2018-го.
Якщо ми говоримо про тих, хто користувався конфіскованим майном (стадіон та база), то цей перелік буде достатьно великим: Металіст-1925, Житлобуд-1, Вовчанськ, Олімпік, Рух, Шахтар, літній футбольний дитячий табір (назви не знаю, але бачив як діти на синтетиці м’яча ганяють).
Я не те, щоб захищаю, але інформація дуже розмита і нечітка, щоб робити висновки.
Є ще припущення, що, насправді, цей процес блокує Курченко, оскільки він розглядає можливості повернутися до України (принаймні він давав гроші Саакашвілі, щоб той організував переворот) і йому буде необхідний бренд та інша власність, щоб відбилити свою репутацію. Але в цьому припущенні багато дірок, оскільки виходить, що при Порошенкові гроші йшли олігарху втікачу.
Урфін Джюс
+2
А... "ясно-понятно" все в літері "і"
Написать комментарий 6 комментариев
Loading...
Реклама 18+