Андрей Пятов: «После назначения капитаном «Шахтера» ничего не поменялось. Мы и так были 3-4 капитана»

Вратарь «Шахтера» Андрей Пятов прокомментировал свое назначение капитаном горняков. 

«Ничего не поменялось. Ответственность, конечно прибавилась. А так мы и до этого были 3-4 капитана. Главное, на поле каждый должен заниматься своим делом.

У нас есть опытные ребята в каждой линии. Степаненко и Тайсон должны помогать команде, как и было до этого», – сказал Пятов

Генеральный директор «Шахтера» Сергей Палкин сообщил, что Пятов стал капитаном вместо Тайсона

«Шахтеру» нельзя сливать «Бенфике»: под угрозой место Украины в группе ЛЧ

Все о «Шахтере» – в мобильном приложении Tribuna.com для Android и iOS

голосов
Источник: «Футбол news»
Популярные комментарии
Crotovich
0
Імхо, капітаном повинен бути Тарас
Puhan
+3
Ну 1 як на мене це не аргумент. Взагалі розмови з суддями це такий собі плюс.
2 Є такі випадки, але ЗАЗВИЧАЙ в таких ситуаціях гра зупинена і всі збігаються в кучу або просто в перерві. І той же Тайсон я не бачив, щоб він когось заспокоював, всі його якраз заспокоюють. То толку з такого капітана було для цього пункту).
Приклад для цього пункту Шовкоський.
За 3 згідний, але ж знову таки, якщо порівнювати Тараса і Андрія, то Степаненко в плюсі, але невеликому. Тому що Тарас це більше зупинка чужих атак, чим «созіданіє» своїх. От Тайсон якраз ідеально підходив під цей пункт, ну все це тільки моя думка.
Crotovich
+3
Імхо капітаном повинен бути польовий гравець. 1. Він має "неписаний" дозвіл на розмову з арбітрами. Пятов для цього не буде бігти через все поле до судді. 2. Інколи є випадки коли під час матчу треба вставити про... якомусь своєму партнеру, щоб той заспокоївся. 3. В тяжку хвилину на своєму прикладі капітан повинен повести команду за собою до перемогу. Погодься, що воротарю це важко зробити
Написать комментарий 7 комментариев
Loading...
Реклама 18+