Александр Караваев: «Посещаю выступления «95 квартала» и «Лиги смеха»

Игрок «Динамо» Александр Караваев рассказал, чем занимается в свободное время.

«Нахожусь в кругу семьи. Когда приезжают родители, с ними провожу время. Люблю быт.

Иногда посещаю выступления «95 квартала», «Лиги смеха». Нравятся пешие прогулки, походы в кино, дома в уютной обстановке посидеть посмотреть фильм с девушкой, провести время с дочерью. Я семейный человек», — сказал Караваев.

💙 Кубок – единственный шанс для «Динамо» уцепиться хоть за один трофей. Киевляне явные фавориты

Популярные комментарии
Black Eagle
+12
Якщо тамада або ведучий корпоративу, взяв участь у Лізі Сміху,це автоматично подвоює його гонорар,правда якість цього виконавця не змінюється)
djorkaeff
+11
Можна жартувати на будь-яку тему, я завжди так казав і кажу далі. Але кожен жарт має свій контекст і свою доречність. Квартал не травить небезпечні жарти в обмеженому колі, а згодовує свою кашу в праймтайм максимально широкому колу «споживачів». І знаючи контекст голодомору (а я дуже сумніваюсь, що та купа нездар хоча б краєм вуха не чула, що це таке і наскільки воно може бути дотепним), підготувати жарт, пройти з ним редактуру і затвердити в телевізійну версію - це треба бути цинічним малоросійським бидлом, без прив’язки до того, чи на цю тему можна/не можна жартувати. І чи доречно.
А у мене вже кілька років є чітке упередження щодо кварталу, воно з’явилось ще з початку десятих, і з кожним разом лише укріплювалось. А той факт, що квартал (разом з своїми субпродуктами) посприяв в дебілізації мас останніми роками, лише додатково підтвердив це упередження. Тому не відчуваю несприйняття, якщо хтось називає фанатів кварталу розумово відсталими.
djorkaeff
+10
Звісно, що треба. Я ж можу пожартувати про те, що п’ялив твою сестру. Теоретично, можу навіть пожартувати про це так, що буде смішно. Але я враховую контекст, доречність і межі допустимого. Зрештою, це й відрізняє розумну людину від розумово відсталої.
Підкажу. Медійна індустрія гумору працює з 20-х років минулого століття і за цей час згенеровано стільки терабайтів контенту, що людині, яка має смак, нескладно буде знайти для себе те, що її додатково інтелектуалізує, заодно розсмішивши. Але це ніколи не буде масовим продуктом, бо масам згодовують усереднене і узагальнене. Саме тому вони й називаються «маси». У нас немає культури «споживання гумору», якщо так можна сказати. Тому ширвжиткові «Свати» чи «Веселі вуйки» залітають потужніше, ніж «Монті Пайтон» чи Майк Бірбілія. І довершені двогодинні спешл-виступи Стюарта Лі не набирають таку кількість переглядів, як 3-хвилинний відос з ліги сміху, де «лисий ржал до сльоз».
Написать комментарий 23 комментария
Loading...
Реклама 18+