Литовский тренер Зелькявичюс: «Украина – одна из самых прогрессирующих сборных Европы»

Литовский специалист Беньяминас Зелькявичюс поделился мнением о матче квалификации Евро-2020 Литва – Украина (0:3). 

«Сборная Украины сейчас одна из наиболее прогрессирующих в Европе. Поскольку я возглавляю тренерский совет федерации футбола Литвы, то по роду своей деятельности должен был присутствовать на этом матче.

Хотя, если откровенно, сейчас литовский футбол переживает не лучшие времена. Уровень чемпионата страны не выдерживает критики, не хватает талантливых игроков.

Сейчас сборные Литвы и Украины, образно говоря, с разных планет. Поэтому хорошо, что для хозяев все обошлось только тремя пропущенными мячами. Мне нравится, как работает Андрей Шевченко, который не боится доверять молодежи, а она, чувствуя это, прибавляет от матча к матчу», – сказал Зелькявичюс. 

Україна нарешті перемогла скучно. Це краще, ніж ви собі уявляєте

Лучшее приложение Украины о футболе – для Android и iOS

Источник: «Команда №1»
Популярные комментарии
Павел Журавель
0
с нашей стороны слабо сыграл центровой и не хватило точных трёхочковых, привычно добавил литовец
Vasya Rozhko
+3
Вибач ти, що косовар? ти ніякий експерт! мені вистачило ось цих твоїх слів."У команди немає чіткого складу і кістяка (вони постійно тасуються)." Ти, а бо матчі не двившся Збірної України або ти слабоумний. Шевченко склад один раз лише сильно змінив на це на матч з Люксембургом після матчу з Португалією. і то змін було, аж чотири.4 матчі з 5 Збірна грає маєже одним тим самим складом,. 1,2 зміни більше Шевченко в цьому відборі не робив, окрім матчу з люксами.
Ну і скільки ти матчів Косово подивився?
Про який продукт косоварського футболу йде мова коли лиш один Мілот Рашиця розпочинав в косоварському клубі.
Ответ на комментарий POLARISSIMA
Так, це продукт не косівського виробництва. І?

Косовари втікали зі своєї країни через війну. Вони тікали, бо не мали вибору. І де вони тепер?

Наші втікають не через війну (здебільшого). Тому що площа України і площа Косова абсолютно непорівнювані і в Косові велася війна по всій території країни, а не уздовж семи її відсотків. І причини міґрації українського населення інші, перш за все економічні, а не політичні.

Збірна України демонструє все, крім футболу. В якому стилі грає ця збірна? Я відповім: в ніякому. У команди немає свого почерку гри. У команди немає вектору розвитку. У команди немає чіткого складу і кістяка (вони постійно тасуються). У команди є лише набір гравців; саме тому це не команда, а набір гравців.

У Косова є стиль: атакувальний з акцентом на фланги (застосування крайніх півзахисників по всій широті половини поля суперника; щось на кшталт атакувальних латералів), де центр півзахисту є плацдармом. Плюс стандартні положення, на які підключаються центрбеки на кшталт Пачяради і Войводи.

У України стилю немає. Ну... ой.
Vasya Rozhko
+1
Для тебе мабуть і достатньо! і не потрібно писати такі дибільні висновки про Зб. України ти або просто не дивився матчі або ти несповна розуму! мені вистачило того, що ти сказав, що в Зб. Україні часто змінються! а на рахунок Косово для того щоб робити висновки по грі і складупотібно хоч матчів 5-7 подивитись. А не просто в турнірну таблицю заглядати.Все стало зрозуміло чому ти так швидко відмовився від Пв. Ірландії.
Ответ на комментарий POLARISSIMA
А яка різниця, хто я і скільки матчів дивився? Я маю розуміння їхньої гри і знання про склад їхньої команди. Мені поки що достатньо. Захочу - перегляну матчі.
Написать комментарий 8 комментариев
Loading...
Реклама 18+