Фото

Мораес прибыл в расположение сборной Украины

Форвард «Шахтера» Жуниор Мораес уже находится в расположении национальной сборной Украины.

Мораес был вызван в сборную Украины сегодня утром.

Вечером форвард примет участие в первой для себя тренировке в составе сборной.

Мораес только вчера получил украинское гражданство.

 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram

@jrmoraes10 приєднався до команди🇺🇦! #МиЗбірна

Публикация от ФФУ/FFU (@ffukraine)

голосов
Источник: Инстаграм ФФУ
Популярные комментарии
Клаус
+11
Вчера просто побоялись его показать широкой общественности что бы чувака не засвистали и не подвергли глуму. Вспомнилось как Селезнёва втихаря запихнули в сборную ,которая ехала на Евро 16 . Без официоза и лишнего шума
Gavrilo
+10
Люди еще сидят на Шурике? О бог ты мой
Ответ на комментарий Svarog
Сегодня прям общество футбольное разделилось. Одни проклинают, особенно на Шурике, другие довольны этим фактом ибо реально Мораес сейчас в сумасшедшей форме. Но есть минус, ему 32 года .
Юра Кешкатура
+5
Двоякі відчуття. Тепер у Шахтаря ще один українець і скоро там не буде взагалі кровних уркаїнців мораес показав свою вудикість, на відміну від Марлоса який ніколи не попадає в скандали і є вріноваженим чуваком який довго йшов саме до нашої збірної, навіть той же Ісмаілі не визвав би стільки шуму як мораес. Але ж іншої сторони у нас дійсно проблеми з форвардами і на підміну він дійсно підійде, це треба визнати. Головне, шоб Шева одразу його в старт не ліпив на португезів, таким чином Шква покаже те, що він вже остаточно прогнувся. Ну і з ще те, що мораес грав і д Циганковим і тепер з Марлосом тобто взаєморозуміння у нього з усіма має бути на полі. Але з іншої сторони гравці ДК можуть його навмисно ігнорувати і через це порушиться хороший мікроклімат який тільки недавно зявився в збірній. Тому тут 50 на 50 все. Але те шо мораес шлю...а це все не відмінняє, не поганий футболіст на рівні УПЛ і продажна какашка як людина, якій не можна довіряти.
Написать комментарий 19 комментариев
Loading...
Реклама 18+