Жозеп Бартомеу: «Мы выиграли сильнейшую лигу мира. Но некоторые хотят уменьшить значимость наших достижений»

Президент «Барселоны» Жосеп Бартомеу подвел итоги сезона.

«Мы знаем, что некоторые люди, не имеющие отношения к клубу, пытаются нас дискредитировать. Хотят уменьшить значимость достижений команды.

Они говорят о судьях, раздувают слухи о конфликтах внутри команды. Но я вас уверяю, что футбольный мир высоко оценивает то, чего мы добились в этом сезоне.

Мы выиграли сильнейшую лигу мира с большим запасом. Это наш седьмой чемпионский титул за десять лет. Это был великолепный сезон», – сказал Бартомеу.

Источник: Football Espana
Реклама 18+
Популярные комментарии
Pasha Stepanets
+7
АПЛ, можливо, і видовищніша ліга, ніж Прімера, але чи сильніша - це питання.

Друга команда АПЛ вилітає від Севільї, яка ледь-ледь доповзає в Прімері до зони єврокубків. Це вже не говорячи про домінацію Реала і Барселони проти топів англійського футболу і загалом домінацію іспанських команд на європейській арені останні декілька років.

АПЛ конкурентніша, але, на мо думку, навряд чи сильніша.
Ответ на комментарий Andrewbors
Чувак, подивись на СЕРЕДНІЙ ріень команд Ла-Ліги та СЕРЕДНІЙ рівень команд АПЛ. ЧИСТІ ЦИФРИ говорять про те, що АПЛ СИЛЬНІША. Так що не потрібно нам тут втирати всяку діч!
Andrewbors
+2
А чи згадаєте ви ще щось подібне в Ла Лізі? Бьорнлі, наприклад, в цьому сезоні вів 3:0 проти МОТИВОВАНОГО Челсі. А якщо подивитись на набір гравців аутсайдерів, розрив стає просто колосальним.

Як вважаєте, чи вів би Леванте з таким рахуноком в матчі з Барсою, яка тільки йде на чемпіонство, А НЕ Є НИМ ПРЯМО ЗАРАЗ(навіть попри все гуано, з якого частенько складається її оборона, яка без Тер Штегена навряд чи взала б чемп)???
Ответ на комментарий Владимир Немировский
Леванте ведёт в матче с чемпионом 5:1. В АПЛ такое возможно? Всё что нужно знать про уровень середняков.
Andrewbors
+1
Чувак, подивись на СЕРЕДНІЙ ріень команд Ла-Ліги та СЕРЕДНІЙ рівень команд АПЛ. ЧИСТІ ЦИФРИ говорять про те, що АПЛ СИЛЬНІША. Так що не потрібно нам тут втирати всяку діч!
Написать комментарий 4 комментария
Loading...
Реклама 18+