Володимир Левін — новий президент ФК Десна

Від сьогодні президентом футбольного клубу Десна є Володимир Левін. Екс-президент клубу Олексій Чеботарьов, який створив в Чернігові команду рівня Прем’єр-ліги, задля успішного розвитку клубу прийняв рішення про передачу Десни новому власнику.

Новий президент клубу Володимир Левін подякував попередньому керівництву за досягнуті результати і заявив, що Десна продовжить розвиток згідно раніше вибраного вектору, а перед командою буде стояти завдання на підвищення в класі вже в нинішньому сезоні.

– Які перші кроки будете робити на новій посаді, і які завдання стоятимуть перед командою?

– На першому етапі першочерговим завданням я ставлю потрапляння в УПЛ і, звісно, успішний і результативний виступ в елітному дивізіоні. Рівень команди вже давно дійшов до моменту, коли потрібно йти вище. Це важливо для всіх уболівальників і юних гравців Чернігова. Люди повинні бачити, що є чесна можливість зростання при докладанні достатніх зусиль. Що стосується перших кроків, то це успішне закінчення осінньої частини сезону і підготовка до міжсезоння. Попереду важливий етап, коли треба зберегти команду, підготувати її до початку весняної частини сезону і визначитися разом з тренером зі складом, який буде грати навесні.

Источник: desna.football
Реклама 18+