Роман Санжар: «В розыгрыше чемпионата в три круга присутствует спортивный принцип»

Главный тренер «Олимпика» Роман Санжар считает, что премьер-лиге стоит принять формат чемпионата без разделения на шестерки.

«Мое мнение — неплохо смотрится вариант, когда команды проводят турнир в три круга, и по его итогам два худших коллектива вылетают в первый дивизион. Здесь присутствует спортивный принцип.

Помимо «Шахтера» и «Динамо», остальные команды элиты приблизительно равны, поэтому, думаю, борьба за любое место обещает быть интересной», – сказал Санжар.

Напомним, сегодня состоится встреча представителей и тренеров клубов УПЛ по обсуждению нового формата чемпионата.

Лучший формат УПЛ по версии Tribuna.com

Какие форматы УПЛ поддерживают клубы

В футбольный фэнтези наконец-то можно играть каждый день и даже выигрывать реальные деньги!

Источник: «Команда №1»
Популярные комментарии
Patric QQ
+2
А до чого тут нижня 6-ка? Санжар тренер ОД. Санжар заговорив про це не просто так. У нього є власник який ставить йому завдання потрапити в єкубки. А тепер дивимось на результати ОД і все стає на свої місця. ОД набрав лише 1очко в 4 матчах другого етапу. І 2 очка якщо брати 5 останніх матчів взагалі. Різниця м’ячів 0-9. Тому Санжар розуміє що з таким "розкладом" (читай форматом) він може пролетіти над єкубками як фанера над Парижем.

Тому такі тренери і будуть тиснути (скиглити) за будь який формат аби не поділ на дві частини. Про поділ очок навпіл або поділ на три групи взагалі ніхто і не говорить.
Ответ на комментарий Leopolis
Навпаки. Фактично вся нижня шістка за три кола, тобто за збільшення кількості матчів з сильнішими (верхньою шісткою).
Patric QQ
+2
"Ета пєчальна":(. Звісно краще грати по три-чотири рази з ніяким лучанами (без образ волиняки, але це факт) та ін., А не по чотири матчі з ШД & ДК в яких команда набирається досвіду. Хоча про що це я, який досвід? У нас же "результат прєвише всєго".

А якщо серйозно і без сарказму, то це жах просто. Тренери відверто ратують за те щоб зменшити кількість матчів з сильними (або хоча б рівними) і збільшити з слабкими (ніякими).

Яка комерція, яка інтрига, який продукт?! Пєчаль і огорчєніє:(
dima.diwade
+2
Понятно, выберут один из самых неинтересных предложенных вариантов. Ясно
Написать комментарий 10 комментариев
Loading...
Реклама 18+