Гуцуляк вернулся в «Карпаты»

Нападающий Алексей Гуцуляк досрочно покинул «Вильярреал» и вернулся в «Карпаты».

Арендное соглашение с испанцами было расторгнуто.

Гуцуляк летом 2016 года перешел в «Вильярреал» на правах аренды за 200 тысяч евро с правом выкупа за 1,5 млн евро.

Статистику игрока смотрите здесь.

Таблица трансферов УПЛ

Как надо продавать игроков: мастер-класс от «Карпат»

Лучшее приложение Украины о футболе – для Android и iOS

Популярные комментарии
Андрій Бартків
+12
Розвели Субмарину на 200 к.

Майстер-клас.
kam
+1
Згоден на рахунок політики щодо продажу своїх гравців. Тут Карпати можна ставити в приклад. Але я думаю, що не в останню чергу відіграє стабільність фінансової ситуації в клубі. Мене просто дуже дивує позиція керівників інших українських клубів, які не використовують гравців, як актив. Для прикладу, той же Металіст та Дніпро, які зараз "або зникли з футбольної карти або на півдорозі до цього". В цих клубах місяцями не виплачувалась зарплата і врешті-решт гравці розійшлися вільними агентами з величезними боргами по зарплаті. Не хочеж ти більше фінансувати клуб в такому обсязі як до цього (це про власників) - продай футболістів в інші клуби. А на ці гроші будуй команду зі своїх вихованців, тим більше що грошей вистачило б років на п’ять мінімум, враховуючи теперішні бюджети клубів УПЛ. Річ у тому, що Дніпро, коли дійшов до фіналу Ліги Європи вже на той момент мав заборгованості, а після вдалого єврокубкового сезону на продажі гравців вони могли дуже добре заробити. Як приклад, що зробив власник "Анжі" Карімов, коли зрозумів, що його проект по створенню "суперклубу" провалився, - він розпродав усіх зіркових гравців і команда продовжила своє існування без особливих проблем...
Ответ на комментарий Ivan Romanovych
я говорю про політику клубу в останній час) перехід на своїх вихованців і продаж/оренда в Європу, покупка невідомих ДЕШЕВИХ гравців і їх успішний (хоча незавжди) розвиток і продаж...та і навіть, банально, купу реклами на формі)
kam
+1
Це не людина в менеджменті Карпат, а агент Смалійчук, який має широкі зв’язки в Іспанії і пристроює туди молодих українців. Переходи Шведа, Гуцуляка і т.д. - це, насамперед, його робота.
Ответ на комментарий Ivan Romanovych
таке враження, що в менеджменті Карпат появилась якась толкова людина...цікаво чи надовго?)
Написать комментарий 12 комментариев
Loading...
Реклама 18+