«Арсенал» готов предложить за Игуаина 60 млн евро и Жиру

Стали известные новые детали возможного перехода форварда «Наполи» Гонсало Игуаина в «Арсенал».

Лондонцы готов предложить за аргентинского нападающего 60 миллионов евро и Оливье Жиру, сообщает La Gazzetta dello Sport.

Также у «Наполи» было предложение по Игуаину из Китая – клуб «Хэбэй Чайна Форчун» предлагал ему зарплату в 50 миллионов евро в год, но получил отказ.

Tribuna.com – лучшее мобильное приложение о спорте для Android и iOS

Источник: La Gazzetta dello Sport
Реклама 18+
Популярные комментарии
Женя Чабан
+4
Наполи возражает,они хотят 60 миллионов без Жиру!))
ПалГеннадич
+1
думаю, не стоит объяснять, насколько это будет неадекватный траснфер, на таких-то условиях
Beckham
0
Шановний, не потрібно змішувати різні речі. Ямроленко, Нані та Ігуаін мають різні характеристики, досьє та терміни контрактів.

1. Ігуаін - форвард топ-рівня, який грав досить вдало за Реал, і який побив в Наполі рекорд Нордаля (сезон 1949/1950) по голам за один сезон в Італії. Гравець, який постійно грає в топ-чемпіонаті і довів всім свою профпридатність. Футболіст стабільний, який може 4-5 років грати на свому рівні.

Арсенал в останні роки є клубом-покупцем і йому не так важливо буде повернути суму витрачено на Ігуаіна наступною перепродажею.

По інф La Gazzetta dello Sport контракт в Ігуаіна перепідписаний і діє до 2020 року - тобто хочеш отримати зараз - прийдеться розщедрюватися.

Плюс не варто забувати, що англійці в останні роки переплачують за гравців.

2. Нані - грав в МЮ, але з часом здав в грі і повернувся в Спортінг, а потім перейшов в неоднозначний чемпіонат Туреччини. Тобто, покупці звертають на це увагу - гравець нестабільний. А це ризики при покупці. Якщо він був нестабільним в 26-28 років, то в 30-32 ризики підвищуються і це розуміють, як продавці так і покупці.

Валенсія - клуб-продавець. В клубі рахують гроші. В Нані залишалось 2 роки по контракту, тобто Фенербахче через рік ризикував ще менше отримати за португальця, ось тому і сума трансферу 14 млн.

3. Ярмоленко - футболіст, який все життя грає в УПЛ. Знову ж таки ризики, але в нього контракт ще діє 4 роки і він молодший за Нані. Тож сума в 22 млн не є на теперішньому ринку захмарною.
Ответ на комментарий Dneprvovan
Товарищ Кix, что там с возрастом Игуаина?
Написать комментарий 7 комментариев
Loading...
Реклама 18+