Стадион «Авангард» в Луцке реконструируют под нужды легкой атлетики

Стадион «Авангард» в Луцке, на котором свои домашние матчи проводит «Волынь», будет реконструирован.

Ожидается, что стадион будет использоваться для легкоатлетических соревнований. Соответствующий меморандум подписали Федерация легкой атлетики Украины, фонд «Новый Луцк» и Восточноевропейский национальный университет.

До 1 сентября в Луцке будут реконструированы два стадиона – «Авангард» и стадион университета. До весны 2016 года запланировано построить городок для легкоатлетических метаний.

«Авангард» уже в ближайшее время получит статус второй категории IAAF и сможет принимать самые престижные международные соревнования, кроме чемпионатов мира среди взрослых и Олимпийских игр, сообщает официальный сайт Федерации легкой атлетики Украины.

Реконструкция стадиона обойдется фонду «Новый Луцк» в 6,5 млн гривен.

Помешает ли реконструкция стадиона «Авангард» футбольной команде, не сообщается.

Популярные комментарии
Вася Зайцев
+5
А под нужды футбола его реконструировать не хотят?
mudran
+2
Зроблять що небудь, напевне замість чорного асфальту, покладуть червоний спеціальний для легкої атлетики і все, змагань ясне діло ніхто тут проводити не буде навіть в рамках України вже не говорю про міжнародні, єдине що студенти університету будуть мати де бігати. Але головне щоб сказати "ми рекунструювали стадіон", тільки щоб гроші потратити по мінімуму, бо на теперішній курс 6 млн це 300 тисяч доларів - це взагалі сміх, а не реконструкція. Колись Палиця піарився казав що буде гарна команда зі стабільним бюджетом, що базу построять (так і не знаю що вони там з базою построїли), Яна Масло купили за 500 тисяч доларів (зараз вільних агентів купа але нема чим зарплату їм платити), казав що стадіон обовязково реконструюють, такий як в Шерифа молдавського буде, а насправді це був піар перед виборами, поміняли табло (шило на мило) яке теж відеоповторів не показує і замінили стільчики (хоч вже чистішим стадіон виглядає) і все, до Ради вибрали, більше йому нічого не треба зараз борги невідомо за скільки часу в клубу про реконструкцію і мови нема.
До речі на НСК Олімпійський ще напевне ніразу не використали ті бігові дорожки за призначенням, жодного легкоатлетичного чемпіонату Олімпійський не провів, а коли будували то всі так гарно розмірковували що в країні має бути обовязково такий стадіон, для чого???? ми що Олімпіаду зібрались проводити?? той таки Лондон провів Олімпіаду і зараз той стадіон переробляють на суто футбольний, і як це так країна Англія останеться без Олімпійського стадіону??
ПротивНасВсяУкраина
+2
От стадионов с беговыми дорожками хочеться блевать.
Написать комментарий 4 комментария
Loading...
Реклама 18+