«Карпати» звернулись до ФФУ із заявою про проведення розслідувань проявів корупції в українському футболі

Генеральний директор ФК «Карпати» Ігор Дедишин звернувся із листом на ім'я президента Федерації Футболу України Анатолія Конькова, наполягаючи на проведенні масштабного розслідування діянь ФФУ. Повний текст заяви розміщено на офіційному сайті львівського клубу:

«Останніми днями у засобах масової інформації з’явились щонайменше три повідомлення, що не можуть наш клуб, як суб’єкта українського футболу, залишити байдужим, адже прямо вказують на кричущі факти присутності корупційних явищ у вітчизняному футболі.

Йдеться, зокрема, про такі матеріали:

• «Правоохоронні органи порушили кримінальне провадження за фактом діяльності керівництва ФФУ»

• «Профутбол. Розслідування історії зі скандальними м’ячами ФФУ»

• «Футбольна мафія по-українськи»

Оскільки у даних журналістських розслідуваннях фігурують прізвища ваших безпосередніх підлеглих, високопосадовців Федерації Футболу України – віце-президента ФФУ Анатолія Попова та виконавчого директора ФФУ Максима Бондарєва, звертаємося до вас як голови Національної Федерації з наполегливим проханням у найкоротші терміни:

1. Скерувати від вашого імені заяву у правоохоронні органи з метою розпочати перевірку оприлюднених фактів і, в разі їхнього підтвердження, порушити кримінальну справу.

2. Провести внутрішнє службове розслідування у Федерації Футболу України з метою виявлення причетності згаданих осіб до перевищення службових повноважень та зловживань службовим становищем.

3. Негайно, на час перевірки, відсторонити від своїх посад віце-президента ФФУ Анатолія Попова та виконавчого директора ФФУ Максима Бондарєва, а також інших працівників Федерації, що були замішані у «справі м’ячів».

4. Внести до порядку денного майбутнього Конгресу Федерації Футболу України питання про розгляд оприлюднених ЗМІ фактів та надання їм належної оцінки з боку колективних членів ФФУ».

Источник: www.fckarpaty.lviv.ua
Реклама 18+
Написать комментарий
Loading...
Реклама 18+