Євген СЕЛЕЗНЬОВ: «На моїй пам’яті слабкого «Шахтаря» ніколи не було»

— Євгене, наскільки «Шахтар» змінився порівняно з минулим сезоном? Команда Луческу стала сильнішою чи, навпаки, слабкішою?

— Хочу сказати, що на моїй пам’яті слабкого «Шахтаря» ніколи не було. І в минулому сезоні, і в цьому «гірники» мають хорошу команду, зіграний склад та висококваліфікованих виконавців. У них є все для того, щоби знову поборотися за чемпіонське звання. Так, «помаранчево-чорні» вже втратили чимало очок, однак боротьба у першості закінчується тільки навесні, тож матч, звісно, важливий, але далеко не вирішальний. Зрештою, можна перемогти «Шахтар», а потім спіткнутися у матчах з аутсайдером чи середняком. За перемогу ж все одно більше трьох очок не нарахують, тому перемагати потрібно в кожному матчі, не розділяючи їх при цьому на важливі та другорядні.

— Ви — вихованець донецького клубу, однак найбільших особистих успіхів досягли, захищаючи кольори інших колективів. Коли граєте проти «гірників», відчуття принциповості й дотепер присутнє?

— Так! Мабуть, скільки гратиму проти «Шахтаря», робитиму це з подвійною мотивацією, настроєм та бажанням. Знаєте, у таких поєдинках завжди хочеться показати свій максимум, на що ти здатен, адже тільки так можна перемогти сильного опонента. Якщо чесно, то принциповим цей матч є не тільки для мене, але й для решти хлопців. Ми програли «Динамо», тепер хочемо повернути втрачені позиції — лідерство. Тож намагатимемося показати все, на що здатні, аби покласти до свого активу три пункти.

— Які можете виокремити сильні сторони «Шахтаря»?

— Їх дуже багато. Команда сама по собі сильна, й практично без слабких сторін. У них всі ланки збалансовані, доволі довгий час працює тренер, тож з грою у них проблем немає. У «гірників» є свій почерк, який не змінюється впродовж, мабуть, останніх п’яти років. Крім того, гравці, котрі виступають за донецький клуб, володіють чудовим технічним та тактичним оснащенням. Тому сильних сторін у них достатньо.

Источник: ukrfootball.ua
Реклама 18+
Написать комментарий
Loading...
Реклама 18+