Яна Шемякина – о поражении Ломаченко: «Силен не тот, кто упал, а тот, кто падал и вставал»

Олимпийская чемпионка по фехтованию Яна Шемякина прокомментировала поражение Василия Ломаченко (14-2, 10 КО) Теофимо Лопесу (16-0, 12 КО) в бою за звание абсолютного чемпиона мира.

«Силен не тот, кто упал, а тот, кто падал и вставал».

Вася Ломаченко, ты сильнейший боксер. Твои поединки смотришь, и захватывает дух. Уверена, что это просто случайность. Гордимся тобой и твоим отцом», – написала Шемякина на своей странице в фейсбуке.

Хайлайты боя Ломаченко – Лопес

Мораес опять станет лучшим бомбардиром УПЛ? Забирай скорее за кэф 1,40 🤩

голосов
Реклама 18+
Популярные комментарии
Олег Мельник
0
Те що він для мене ватнік, це не залежить від того програє він чи виграє, в цьому я завжди послідовний. Боксер він класний, іншими роздумами він себе явно не обтяжує... Інша справа, що більшість людей, чомусь були впевнені, не розумію чому, в його перемозі напевно" ну от просто тому що це ж Ломаченко". І коли він програв і розчарувалв багатьох з цих людей, багато з них згадали що він ватник.
Ответ на комментарий mr. anonymous
Хоч вона його підтримала а то більшість стали називати його ватніком,чесно дуже прикро що у нас такі люди виграв Вася-він кращий за всіх,він топ....а тут він програв і все зразу почалося він ватник,Лопес молодець...хоча треба визнати Лопес вміє відповідати за свої слова.
Написать комментарий
Реклама 18+