Реклама 18+
Реклама 18+
Футбол Конференция

Моралите́

Конференция Роберто Моралеса о футболе, спорте и ТВ

Роберто ну чому тоді справа по металу вирішилась саме в цьому році.?якась навмисна дія не вірю в співпадіння. і ще мені здалось що хтось чи більше їх не прийняли курченко і поки з ним не рахуються. на це якось намекнув такий собі савіді з паока,а він напевно знав що говоре

А яка різниця в якому році? Все  могло статися і раніше на рік чи два. Це для МХ цей рік особливий, а для Лозанни звичайний з купою повсякденних справ. Переконаний, що швейцарському судді абсолютно пох чи буде МХ в ЛЧ, чи на Багамах, він може й назву клубу вперше в житті почув, не говорячи вже про Курченка. Говорю про Лозанну а не УЄФА тому, що саме рішення суду тут ключовий момент. Ігнорувати його Платіні і Kо не можуть, бо тоді Лозанна їх самих може жахнути.

Розглядали справу насправді надто довго. Чому не знаю, але розумію, що швидко її розглянути швейцарці не могли. Справа гучна, корупційна, а матеріалів кіт наплакав тільки плівки Димінського. Інших матеріалів не має тай ніхто їх в Україні не збирався шукати, сам же суд слідство не веде, та не може його ініціювати у чужій країні. Тому все що могла Лозанна це допитати фігурантів, які звичайно ж усе заперечували, Димінський ж просто не з’явився на виклик а допит телефоном обірвав натисканням кнопки. В решті решт усі великі корупційні справи, згадайте, базувалися на купі матеріалів поліцейських. У нас же нічого.

Ну а несприйняття Курченка Саввіді, то його персональні комплекси. Звичайна заздрість давно багатої людини до того хто раптом з’явився майже з нікуди. Коли люди говорять про те, що усі офіційно курченівські активи насправді належать іншим людям, це має як мінімум логічне обґрунтування. Коли ж те саме говорять про МХ, то це виглядає вкрай безглуздо. Навіщо іншим купувати (та ще й тиснути на Ярославського що б продав) суто збитковий проект, котрим навіть похизуватися не вийде, адже офіційно власник інша людина? Та й а ні Віктор молодший а ні Олександр ніколи не виявляли футбольного інтересу. То ж, переконаний, що власник МХ саме Курченко.

але чому уєфа підіграла турецьким клубам,як ти говориш включила задню? якось несолідно

Турки показали, що вони борються з корупцією, провели слідство, арештовували винуватців, розплутували справу самі, карали в адміністративному порядку. У нас же нічого такого не було, наші правоохоронці все проігнорували, федерація ніяких серйозних матеріалів не зібрала, тож не вичудив би Димінський і не було б усього скандалу. У нас немає аргументів на користь пом’якшення покарання, навпаки і МХ і КЛ наполягали на свої чесності

Дуже дякую за власну думку і практично з усіма згоден.Як ти вважаєш у метала є ще хоч якась надія не втратити цей єврокубковий сезон? чи це вже потуги закінченой справи?

УЄФА задню не вімкне, Лозанна тим паче.

ДОБРИЙ ВЕЧОР! Щ є одне запитання.що до того що ти сказав що в динамо один будує інший керує ,а вони що один одному заважає.щодо 4 місця згоден саме за низький рівень тренерського штабу та і президента. Суркис саморуч втаскує динамо в яму ,але всі шукають інши причини в невдачах клубу.а як по твоєму що не дає динамо стати конкурентним ,тому що зараз регрес просто шокує

Використовуючи визначення пана Сопка, зазначу що Суркіс-молодший гравець в усьому. Він немов сидить на рулетці і бажає одним ходом все виправити, зірвати банк і стати чемпіоном. І програє, програє, програє. Пьюзо правильно писав, що неможна виграти у відсотків, то б то такими кроками не можна досягнути глобального успіху, тільки тимчасового. Додайте ще тренера Блохіна, котрий ніколи не мав успіхів у клубах, у нього від справжнього тренера є тільки велике я, мабуть більше ніж у Моуріньо, та за цим усім порожнеча. От прийшли хороші гравці, а гри немає.

Роберто ! сьогодняшна ситуація з металом в лч .невже УКРАЇНЦІ воюють проти УКРАЇНЦІВ ,судячи з того що вона разрулена саме в цей рік ,в рік ЛЧ для ХАРКІВА? саме тільки для одной команди це *бальзам на душі* і навіть одной людині г.суркису.якщо не напряму то дуже близько до цього 100 відсотково. і те що воно тягнеться саме з УКРАЇНИ .Твоє бачення тільки відверто якщо можна!

Я зовсім не фан Суркіса, але до чого тут він. Рішення виніс Лозаннський суд, УЄФА ж не міг це ігнорувати. Покарання доволі м’яке, я вважаю, що це лише через брак матеріалів справи, адже їх ніхто в Україні не збирав. Особисто мені подобається гра МХ, з симпатією ставлюсь до Маркевича, та це ніяким чином не впливає на суть події – купили, отримали по рогах. Не Суркіс давав гроші на купівлю гри, не Суркіс купував, не Суркіс писав зізнання гравців КЛ аби потім цим шантажувати їх і не платити гроші, не Суркіс оприлюднив ті записи, не Суркіс пішов оскаржувати вирок ФФУ (на диво адекватний) до Лозанни. Діяльність ж цього суду у мене викликає поки тільки повагу, може вони й повільні, але послідовні в усіх справах про як я знаю. Це вам не шарашкина контора УЄФА, але навіть пташенята Платіні все одно порівняно з нашим футболом менші корупціонери.

День добрый.
Интересно ваше мнение, кого из бразильцев/аргентинцев вы считаете наиболее удачным приобретением украинских клубов в это межсезоноье?
У кого наибольший потенциал проявить себя в Украине?
Спасибо.

Добрый. Диего Соуза может стать новым Рыкуном для МХ, это без иронии и намёков на алкоголь. У парня огромный талант. Даже то, что в свои годы он его так и не реализовал не отменяют силы этого парня. Даже если стабильно он играть не будет, Диего, как говорила Соболевская, способен на поступок, способен выдать матч своего имени. Моледо фактурный пахарь. Талантлив, но пока весьма сырой Фред. Нем неплохой фланговый бегунок. Факундо будет вариантом иного, нежели привык ШД, нападения. Л.Адриано работает на полузащиту, а на аргентинца должны работать хавы. Фернандо крепкий опорник, но Фернандиньо он не станет никогда, маштабы разные. Неплохой бразильчик в Севас пришёл, но по нему я говорю только из увиденого в Украине. По Гомесу отвечал чуть ниже

Приветствую Роберто!
Металлист практически подписал Алехандро Гомеса, что можете сказать по поводу этого трансфера.
Как Вам этот футболист и сможет ли он помочь команде.
Мне пока ясно одно, что головой он не очень играет)
Заранее спасибо!

Играть головой могут не только великаны, Саморано едва за 170 было, а он эталон выбора позиции при подаче с углового. Но Гомес действительно не тем силён. Он игрок движения, коротких и средних передач, забеганий. Смущает, что наивысшая точка его карьеры на этот момент пройдена этак года 4 а то и пять тому. Сейчас неплох. Как бы второго Марлоса не было с ним. У Гомеса перед бразильцем плюс в виде гораздо большего опыта игр, тем более в Италии поиграл. Ещё фактор Торсильери, он то по-любому уходит и раз уж Катанья его хочет, то вероятность перехода Гомеса и стала столь высокой. В основе я ему места не вижу.

ДОБРОГО ДНЯ РОБІ !! СКАЖИ А ТИ НЕ БАЧИВ НОВИЙ ЛОГО РОСИЯНСЬКОГО н.футбол ЦЕ Ж ПОВНА КОПІЯ ПРО ФУТБОЛ з 2+2. це ж якийсь плагіат.чи як ? і чого тебе так мало в УПР

Плагіат основа креативу, цього скрізь вистачає. УПР це УПЛ? Якщо так, то у мене профілюючі ліги Бразилія, Іспанія та Англія, та й вони мені цікавіші

Мої вітання, Роберто!

Як Вам дебютні потуги оновленого «Динамо» під проводом Блохіна? Як загалом оцінюєте перспективи комади в новому сезоні і підставність їх посягань на чемпіонство?

Динамо будує потужну широку гру, але біда в тому, що будує гру один, а керує командою інший. Про чемпіонство навіть мріяти не треба. Друге місце це межа зазіхать, але я і в це не вірю. Як би четвертими не стали і це з підсиленням складу

Привіт Роберто.
В мене провокаційне питання, чому умови праці такі, як за чутками в Розанова не пропонують Джулаю, Босянку, думаю і Вацко залишився б на таких умовах ?
І друге, можливо вже пора на каналі зробити якусь аналітичну програму по прикладу 90 хвилин +, якщо вже звідти коментаторів запрошуєм, то може і якісь позитивні моменти варто перейняти ?
Вікенд з Розановим це добре, але 90% присутності його в єфірі – чесно кажучи вже набридає, можливо варто запрошувати по 5-6 експертів, коментаторів, журналістів, тренерів ?

Питання не провокаційне воно просто не до мене, адже я лише співпрацюю з каналом і безмежно далекий від прийняття рішень, зокрема фінансових.
Нові програми це нові витрати, мабуть, тому поки нових програм немає. Не порівнюйте НТВ (медіахолдінг Газпрому) з Україною, масштаби геть різні. Я так думаю. Ще раз підкреслю, що з цими питаннями вам потрібно до керівників каналу звертатися.

Реклама 18+
Реклама 18+
Реклама 18+
Реклама 18+