Реклама 18+
Реклама 18+
Футбол Конференция

Моралите́

Конференция Роберто Моралеса о футболе, спорте и ТВ

РОБЕРТО в мене питання найрезонайнішє що стосується УКРАЇНИ. За що взагалі так жестко наказали УКРАЇНІУ і АРЕНУ -ЛЬВІВ. ну не можу зрозуміти чому такі найрадикальніші мери там що людей розтриляли чи з файєрами більш ніде не бачили. Чи то є якась політична сплонована акція саме проти УКРАЇНСЬКОЇ частини УКРАЇНИ ну нічого більше не лізе у голову. ну не можуть так карати аж на 10 років практично за *банальну* на сьогодняшній день ситуацію.Мені навіть соромно що проти нас приймають такі рішення

Ситуація не банальна, на матчах збірних за таке карають жорстко. Коли подібне відбувається в чемпіонаті , тоді це внутрішня справа і покарання на розсуд федерації.   Окрім того покарання жорстке через позицію наших футбольних чиновників, вони навіть не зображували бажання розібратися в ситуації і покарати папуасів. Змова? Звичайно ж, так легше жити, коли все погане є витівками ворогів, а не наслідком власної безвідповідальності  і дикунства.

Интересно ваше мнение по Миньо, которым интересуется Металлист.
Равноценна ли эта возможная замена Сосе? http://ua.tribuna.com/football... Спасибо.

На Сосу ни в чем не похож, совсем иной типаж. По увиденным играм. он на меня впечатления не произвел, хотя скорость держит неплохо в течении всей игры. Беговой игрок, в меру умный, в меру фактурный.

Здравствуйте , Роберто! Понравились ли вам стыковые матчи?

Если вы о Африке, то я даже голов не видел:)

О Европе. Греков с румынами не смотрел, однако был уверен в том, что гости не проиграют. У хорватов, похоже, не все так гладко прошло, но без них было бы не серьезно. Наверное стоило продолжать после 16-й минуты смотреть боевик Кри – Ибра (Чужой против Хищника), потому что все нарезки моментов, которые посмотрел впечатлили, особенно голы португальцев. А парижский матч мне бы очень понравился, если бы я был французом, ну или марокканцем на худой конец -  впечатляюще галлы отработали

Здравствуйте , Роберто! Кого бы вы включили в тройку лучших на «Золотой мяч»?

1) КриРо

2) Ибра

3) Рибери

Чому УКРАЇНА не відповість расії так щоб їй непотрібен був і голос УЄФА. чи є на твою думку якесь колібання від УКРАЇНИ? Якщо це потрібно кремлю а щож УКРАЇНА вона що дала згоду чи її ніхто вже і не питає. мене цікавить це питання чисто формально

Ну чому Україна має поводитися як Росія?

Для них то важлива ідея митного союзу у контексті реалізації своїх амбіцій як наддержави. ОЧ теж частка промоушену МС. Та й будь яка відповідь не змусить Газаєва зупинитися, може він і сам вже не вірить у той чемпіонат, але ж гроші отримує допоки буде сіяти в головах кремлівських можновладців ідею можливості гіперчемпіонату. Он сам Платіні сказав, а вусатий дядько продовжує віщувати свої мантри. Сприймаєте все простіше.

Здравствуйте!
Подскажите пожалуйста правило определения мест при равном кол-ве очков в бразильской серии Б, (ну и А не помешает если отличается).
И по Диего Соузе – он вроде был заигран в начале чемпа в Крузах – ему часом кусочек золота не достанется?

Доброго і вам вечора.

1.Número de vitórias -кількість перемог
2.Saldo de gols – різниця голів
3.Gols marcados  – кількість голів
4.Confronto direto – особисті ігри
5.Número de cartões vermelhos  – кількість червоних
6.Número de cartões amarelos – кількість жовтих
7.Sorteio – жереб
 

Яке там золото, звичайна медалька, та й на неї він не награв.  Тож може тільки вітального листа з клубу отримати.

Роберто відвіси мені нетямущему про оч тут що вирішує тільки платіні і раша ? а де слово від УКРАЇНИ? З ким вони? Твоє враження? Чому від УКРАЇНИ такий пасив їх що вже ніхто не питає чи тепер знов вже за всіх відповідає азатська країна! і ще із -за доволенням дивлюсь твої репортажі особливо топові для мене це взагалі свято.

Останнє слово за Платіні, УЄФА монополіст і все, тільки вона (воно) може дозволити чи заборонити.

Про пасив – а чипотрібно ще щось говорити?

Хто від Росії говорить про ОЧ? Газаєв. Він представляє оргкомітет неіснуючого турніру ( і, переконаний, такий чемпіонат у найближчі 10 років не зявиться), він показує активність перед спонсором, аби і надалі отримувати зарплату. Яка ж це позиція Росії, це позиція навіть не Газпрому а Кремля. От тільки їхнім клубам той ОЧ накож не потрібен і вони проти цього, лише вголос того ніхто не говорить.

теж так вважаю інакше безпрєдел з боку дніпра буде продовжуватися. Твій прогноз яке буде рішення від *такого* на *сьогодняшній* день ФФУ

Технарь – інакше ЧО встане на диби і буде правий. Так має бути, але ж ми памятаємо, як Сєвасу заслужений технарь не дали.....

Здравствуйте, Роберто !

Хотелось бы услышать ваше мнение о таком игроке, как Юри Коста. Меня, например он очень впечатлил, хорошие мячи забивал. Фогао его по сути из неоткуда взяли. Так вот, можно ли его считать потенциальной звездой ? Или еще рано делать подобные выводы ?

P.S. Приходите в понедельник в гости к Юрию Розанову на «Уикенд», программы с вами получаются очень интересные ;))

Юри хороший футболист в перспективе, уровня нынешнего Маркеса. Насчет большего я не уверен, нет для этого пока серьезных аргументов. Хотя Юри в серьезном футболе ещё и полугода не сыграл. Зато сейчас должен набрать форму Мендес, у него то талант большой. а может и большущий. Травма ему испортила нынешний год, однако я жду от парня взлета. Я уже был в гостях на уик-энде. Позовут, прийду.

Роберто як ти вважаєш що потрібен винести ффу по вчорашньому невідбувшемуся матчу ЧО-Дніпро?

Звіздюлєй для Дніпра, фігурних. Якщо ти хочеш пояснити дитині, що таке папуас, якщо бажаєш ілюструвати відсталість феодальних економічних стосунків – без портрета Стеценка не обійтися. Завжди дивувася Рамосу, у якого «праздник всегда с тобой».

Реклама 18+
Реклама 18+
Реклама 18+
Реклама 18+