Реклама 18+
Реклама 18+
Футбол Конференция

Моралите́

Конференция Роберто Моралеса о футболе, спорте и ТВ

Роберто, привет!

Что вы можете рассказать о футболе, клубном футболе, в Венесуэле? Мне очень интересна в последнее время эта страна.

Спасибо!

Врать не стану – мои серьезные познания в жизни венесуэльского футбола стабильно топчутся у нулевой отметки. В Либертадорес ничего и никогда, ярких легионеров не припомню, местных тренеров толковых тоже (нынешний тренер сборной только в ней то и стал на виду у всего мира). При этом сборная то у них сейчас лучшая за всю историю, да и просто хорошая (уровня нынешней Дании,Исландии и даже выше). Значит что-то там таки шевелится, хотя знающие товарищи утверждают что футбол (о ужас!) даже не спорт номер один, гнустному бесболу проигрывает в одни ворота или как это на жаргоне «лапты» называется. По всем показателям клубный чемпионат там самый кволый в ЮА.Хочеться почути Ваше враження від гри Гоясу.

Особисто для мене – найцікавіші матчі наразі у Бразилейрао, деякі навіть хочеться переглянути ще раз потім у повторі. Не знаю як охарактеризувати точніше... Це дуже, дуже енергетично вибухово. Один Вальтер чого вартий, такий собі Вінні, проте яким захоплюєшся по-своєму, бо ніколи не знаєш, коли він зіграє тонко, як той же другий гол Баїі вдома чи блискучі передачі на партнерів, коли вистрілить як з гармати (ніби вчорашні вибухи на Серра-Дорада), як нещодавній гол Крісіумі зі штрафного, а коли розтринькає забійні можливості, ледь вдаривши по м’ячу.

Те що робилось на трибунах зокрема вчора, це окрема розмова... але враження від ГРИ сильніші, ніж сторонні моменти... вкотре.

У тому і є шарм Бразілейрао, що все може бути – от зраз все зрозуміло, але цікаві усі нетопові бомбардири – Едерсон, Жілберто, Валтер, Вілліам Баторе.  Навіть Ернане і Фернандао не вражають, натомість відомі голеадори  як Баркос та Пато сидять без успхів, незважаючи на їхню гру. . З усіх згаданих варто чекати чогось цікавого і надалі від Валтера, Едеросна і Жілберто

Добрый вечер Роберто. Давненько не беседовали. Смотрели ли вы КЛАССИКО: Ривер – Бока, и если да, то какие впечатления? Спасибо.

Вот сегодня уже посмотрел. Не понравилось, слишком всё просто. Всё жду когда Бьянки чего-то толкового выстроит. Пока впечатление, что у старого прораба гастайбайтерят молдавские товарищи, а материал вполне нормального качества.

И заметьте – как только прозвучало решение о прекращении игры – свет появился. Такого шанса побороться за золото у Днепра еще не было. Это не теория заговора просто логика. Я бы на месте собственника так и поступил.

Всё гораздо проще, настолько проще, что вовсе не смешно. Хотя очень типично – главная беда нашего общества тотальная безответственность, порой даже за очень хорошие деньги тяжело найти не только специалиста, а и исполнителя «от а до я». Ну а при счёте 2-1 играть на срыв смысла нет, результат текущий, что уступ для скалолаза. А то что, после мешения грязи с Фио, месить её ещё тайм против МХ,было бы тяжким испытанием согласен.

Спасибо за ответ! Вдруг припомните – отпишите плиз! Например сегодня – перед матчем с ШД здесь глянул – Арсенал все забил в первом тайме. Проверил – оказалось 1й тайм – 2 гола, 2й – 8.
Думаю Вам тоже не повредит при прогнозе игр – как и прогнозировал сегодня – второй тайм киевляне едва не вкатили.

Статистика никогда не мешает, но по конкретной игре не слишком показательто, уже в первом могло быть 5-1.

Здравствуйте!
Подскажите пожалуйста статистический ресурс в котором я бы мог видеть общее кол-во за сезон(период) забитые-пропущенные по таймам. Здесь, как и на спортсру у многих команд стата не правильная. Пока приходится высчитывать самому складывая каждый матч((
А в основном мне здесь комфортно тк минимум рекламы.

Именно по таймам не припомню, хотя точно болжно где-то быть

Добрий День! Роберто тобі не здається що ця вся шумиха біля fare з УКРАЇНОЙ чийсь внаглу розіграний сценарій при багатьох зацікавлених. наприклад більш внедряється в уєфа і фіфа кацапський газпром і починається вредительство проти УКРАЇНИ і її футболу . польша з fare теж зацікавлені в послаблені ЗБІРНОЙ УКРАЇНИ перед матчем з ними. ось кацапи з поляками проплаченими розіграли такий собі спектакль з власними акторами засняли на плівку (знали де саме буде точка епіцентру). я к тому що осуществляється план по видавленню чи дискредитаціі УКРАЇНИ у європі саме політично і кому як не кацапам це найбільш це надо. я к тому що це почалось саме зараз

Знову теорії змов. Празький цвинтар Еко почитайте там про це весело написано. Поляки і росіяни об’єдналися проти України Епічно. Газпром рекламує себе як спонсор, а не впливає на політику ФІФА УЄФА, он багато сьогодні Зеніт від того мав, а це флагманський проект у футболі. Якщо ж росіяни купили у тієї ж ФІФА чемпіонат світу, так і ми теж так грали, тільки з УЄФА. Де сфоткати тих зігунів-мавпятників знають навіть діти. Яка політична дискредитація України в Європі? Маячня, бо про це в Європі ніхто не говорить (трохи в Польщі і то лише тому що це стосується гри з ними). Резонансу від рішення ФІФА в Європі 0,000001%, це у нас тема місяця, висловилися усі, особливо ті хто хєр коли цікавився футболом. Стільки нісенітниць як за останній тиждень я і не пригадаю – покарали за Бандеру-Шухевича, Суркіс винний (мабуть тому що єврей), змова масонів-поляків-росіян і таке інше. Я не знаю, чому дали таку велику дискваліфікацію стадіону, а от те що покарали без скидок, так то якраз зрозуміло – попереджали не раз, а наші товариші відповідали дибільною посмішкою.

я мав на увазі що абрамович не дав би блохину рік (як він вже в динамо) так надругатися над власністю (маю на увазі команду ). Я розумію що динамо не челсі ,а УКРАЇНА не АНГЛІЯ,але і нинєшнє динамо не традиційне ДИНАМО КИЇВ. навіть відчуваю що це як бумеранг коли г.суркис поставив *помилкового* блохина в Збірну а потім і.суркис перетягнув до динамо нехай зараз він сам з ним *мається* а не взагалі вся УКРАЇНА
І ще я вважаю що суркис поступив дуже не коректно зі всієй УКРАЇНОЮ коли внаглу переманив (пословиця що не робиться то тільки к найкращему) в власне динамо, тому напевно все в нього невдачно складається з блохиним. навіть ця подія більш була потрібна саме ЗБІРНОЙ ніж динамо.БРАТ поставив БРАТ забрав!

нинєшнє динамо не традиційне ДИНАМО КИЇВ – страшні слова. ДК 84-го, чи 76-го це традиційні, чи початку 90-х? Вєлічіє і грязь – як це схоже на московський Спартак, парадоксально схоже, хоча настільки різні і історично і по структурі клуби. Блохін якраве відобреження бід ДК, він вже фрік, але не він епіцентр хвороби. Думаєте я по Ігора Суркіса? Ні, він теж лакмусовий папірець, бо він теж вболівальник і теж хворіє «вєлічієм», яке треба негайно повернути, завтра або сьогодні.

Так себе ведуть практично всі багатенькі клуби челсі наприклад у суркиса ще є немаленька терплячка.і ще невідомо коли б він звільнив сьомина якщоб той так неповажно з ним повівся після поразки не поїхавши до нього *на ковьор*.для суркиса головне повага і дружні стосунки а результат схоже йому .... нехай чекають я плачу! а блохин у родині суркисів ще й *в любімчиках* суркис не так переживає *серцем* як наприклад ахметов тому він є самим невдачним капиталовкладником динамо. мені навіть тронув ахметов коли сказав що після якогось невдачного матчу шахтаря всю ніч переглядував невдалий матч. ось різниця і ввідача теж прийде

Ви так впевнені, що Ахмєтов більше переживає ніж Ігор Суркіс? Це не більше ніж припущення, надто сумнівне. Переживати і керувати зовсім різні речі. Скільки клопотливих матусь не можуть дати ради своїм дітям, хоча бігають навколо них з ранку до ночі? Блохін не любімчик. Це як крайність, раніше власник хотів тренерів, які б до нього прислуховувалися, тепер вирішив взяти абсолютно протилежний типаж. Справа в тім що підходящий характер він знайшов, але без потрібної кваліфікації. Приклад Челсі я не зрозумів, там на усіх рівнях класні профі керують і це більшою мірою нівелює вплив на повсякденне життя команди Абрамовича.

чесно не зрозумів на які фішки ставить суркис щас навіть небагато виграєшь якщо ставити проти динамо.думаю що сам суркис вже добре розуміє на яке *лайно* він поставив.ти знаєшь а я думаю що блохин і баль це одно ціле ї хто з них хто на папері ролі не грає, як в тому мат. прислів’ї від переставлення місць сума не змінеться. і на кого хочаб терміново зробив ставку як на тренера динамо

які фішки – це стиль гри, життя, керівництва. Людині потрібно сьогодні і усе, на менше не згоден.... Баль ніякої вирішальної ролі в ДК не відігрує, Блохін насяльніка, Михайличенко прораб і чорнороб в одній особі. Останього мені шкода, нажаль він зламався..

Реклама 18+
Реклама 18+
Реклама 18+
Реклама 18+