Реклама 18+
Реклама 18+
Футбол Конференция

Моралите́

Конференция Роберто Моралеса о футболе, спорте и ТВ

ну тоді можна сказати що блохин з короной на голові і з золотим м’ячем у руці ще і з власними понтами приходить в команди просто тупо сидить з сигаретой ,п’є кофє і отримує немаленькі гроші. Як по твоєму , чого чекає суркис зараз ? тому що далі підуть ще поразки як так зрозумів команду і гру блохин вже не контролює. Якщоб ти зараз був в ролі суркиса щоб ти зараз робив терміново? якщо брати нового тренера то кого на твій смак ? наприклад я б почав терміново запрошувати манчині. він як раз те що і потрібно для динамо(дуже спостерегливий і вміє виграти чемп)

Блохін у Чорноморці був тільки спортивним директором, тому, вважаю, звинувачувати його у вильоті немає сенсу. Якщо хочете знайти йому догани, беріть ФК Москва і навіть Олімпіакос. Суркіс чекає джек-поту, він веде гру на усі фішки, поставити і стати чемпіоном, менше йому не цікаво, тому програє і програє. Манчіні ментально не підійде для України взагалі, до того ж він суто будівельник, тримати ж контроль над колективом не здатен.

на попередній -вилетіли тому що там був саме блохин з балєм в цьому я зараз більше не сумніваюсь!------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Я так подумав а якщо ЧО це вже новий вид команд які зможуть вопреки *грошам* все одно чогось достигнути і когось подвинути ну наприклад як порту моурін’ї. ну це як у добрих хозяєк які можуть з нічого зробити непоганий обід .а інші при богатенькому вибіру нічого путнього.ти розумієш ЧО не розтащуть тому що там нема чогось особливого але разом вони*щось* яке ще прогресує

Зараз Блохін і Баль синоніми лузерства, тому ви так вважаєте. Насправді ж їхньої провини у вильоті не було, просто дарма вони прийшли у справжній гадюшник, яким був тоді ЧО. Тим і вражає прогрес ЧО, що зовсім нещодавно там були Содом і Гомора (Марус, кидали футболістів на гроші і дуже багато іншого)..

Сучасний ЧО вже достатньо зробив, а повторити попередні результати вже буде прогресом. Стабільно бути у єврокубках це для клубу такого рівня не гірше ніж для Дніпра виграти чемпіонат.

Сподіваюсь на твою помилку про 5-те місце.ЧО мені нагадує в цілому УКРАЇНУ без грошей але *пруть* ні на кого не дивлячись.

Чому ви думаєте що 5-те місце мало для Чорноморця. Для більшого потрібне збільшення бюджету мінімум у два рази та й навіть за таких умов у четвірку увійти – стрибнути вище голови. Команда якраз не пре в прорив, а акуратно бере своє, сподіваючись ще трохи зачепити. Одеса приклад потупового прогресу і адекватних витрат. Ще кооли вилітали в Першу лігу там був геніальний бардак з гори до низу. 

Роберто до речі цікава твоя власна думка щодо ЧО. як ти вважаєш яке місце займе команда в ітозі, але не по лозіці а по ощущенію власному.

Без логіки жити неможна. ЧО буде 5-м, четвірка найбагатших має масу переваг. Інших претендентів на 5-те місце я не бачу, Григорчук прекрасно вибудував гру і раціонально і без боягузства.

Привіт РОБЕРТО як ти вважаєш Фоменко*лоханувся * з Р.Зозулей проти Девіча на твій погляд ? напевно зараз лігтя кусає. відсутність ротаня та гармаша це зрозуміло .,але ромой він власноруч послабив ЗБІРНУ

Ти підганяєш рішення задачі під відповідь. По-перше, Девіч начебто застудився, по-друге у якості завершального ривка Зозуля не гірший, а от більшого від форварда МіхалІванич і не хотів  у цьому матчі. Згоден, що після останіх ігор від Зозулі чекали голу і просто яскравої гри. Але не забувайте який небезпечний штрафний він заробив та й пенальті на ньому був, наскільки б балетно не падав Рома. Забив би Федецький і ніхто б нині не згадував про ситуацію Зозуля-Девіч. Нажаль у нас обмаль людей з пасом і тому не найкращий матч Ярмоли та відсутність Ротаня вже біда. От пізнього виходу Селі я не зрозумів..

Роберто якщо є думка відповісти по-командно чи є шанси у УКРАЇНСЬКИХ команд вийти із груп в цьому розіграшу.? дякую!

Ви хоч дописуйте що мова по ЛЧ та ЛЄ, адже я окрім футбола ще й гандболом та футзалом серйозно цікавлюся.  У ШД шансів немає, тут не тільки фактор перебудови команди грає роль, найголовніше немає відпочинкового суперника, як Норшелланд. Топ-чемпіонати вимагають постійного тонусу, наш ні і від цього не втікти навіть за ідеального суддівства в Україні (віртуального, звичайно ж). Минулого року були Челсі і Юве, вони сильніші разом за будь-яку пару у нинішній групі, але біда в тому що зараз усі не подарункові, усі будуть битися за плей-офф. Динамо і Дніпро мають виходити, Чорноморець має нормальні шанси на вихід. Цілком вірогідно навесні отриати 4 команди у ЛЄ.

Да уж, вылетела Кобрелоа, жаль конечно симпатичная команда то, но с другой стороны свое игровое приемущество нужно было реализовывть. Но все же две чилийские команды в 1/8 пробились. Но попали они наверное на самых серьезных соперников, которых только могли (ну одних из, это уж точно), Сан Паулу и Ланус. Но в случае с Универсидад Католика у меня все же есть маленькая надежда на общий успех. СП сейчас все же находится в кризисе, и Серия А наверное будет стоять на первом месте, к тому же в игре с эквадорским Эмелеком La Católica уж больно понравилась, понятно, что уровень прошлогоднего победителя ЮА кубка с Эмелеком не сравним, но при желании можно же найти и плюсы для дальнейшего выступления (успешного) УК. А вот Ланус для Унив. де Чили по мне это приговор, почему то мне кажется, что в этой паре аргентинцы все же смогут доказать свой «бумажный» фаворитизм))
P.S. Прошу конечно прощения, что толком и не задал вопрос, получается своего рода некий диалог.

Католика вовремя попала на СП, который уже начал подыматься из руин, но ещё не набрал полную силу. Сейчас с ним можно бороться, а вот на более поздних стадиях СП, скорей всего уже вылезет из зоны вылета в чемпионате, и все силы бросит на Судамерикану. Ланус не так уж и крут, по настоящему силён там только форвард Силва. А вот у Велеса отличный вариант – до полуфинала, если не дурить, дорога открыта

Роберто смотрите ли вы (уверен конечно что да) Южноамериканский кубок, какие команды вам понравились, кто впечатлил, и как вам, по моему темная лошадка турнира чилийский Кобрелоа, выбивший по делу Пеньяроль, по мне так Ла Экидад лолжны проходить, первая игра в Колумбии (0-0) еще раз доказала. что команда способна добывать нужный ей результат. Вообщем хотелось узнать ваше мнение по этому поводу, и вопросам выше. Спасибо.

Копа Судамерикана отслеживаю постолько-поскольку, смотрю нарезки игр, на первом этапе совсем мало хайлайтов видел. Из всей четвёрки чилийцев Кобрелоа наименее опытная, битая-тёртая сильными турнирами. Мне нынешний вариант «Зоррос дел десиерто» нравится, давно не было мне так приятно видеть игру своей любимой команды. Пока ещё рано говорить о фаворитах турнира. Сейчас все чилийские команды способны бороться за выход в финал, аргентинцы сильны тем, что традициионно умеют выжимать результат в кубковых стыках. Даже у бразильцев четыре-пять команд способны взять трофей, но где-то на стадии 1/4, 1/2 финала будет вмешиваться фактор борьбы во внутренем чемпионате, всё же Судамерикана не Либертадорес и ей вполне могут пожертвовать. Я хочу что бы турнир выиграла Коритиба, ей так невезло два года подряд в финалах Кубка Бразилии, а сейчас это шанс на трофей для 35-летнего плеймейкера-бомбардира Алекса Соузы. О колумбийцах пока мало что могу сказать, раньше эти команды не видел.

Прошу простить меня за череду вопросов, но хотел спросить: а где можно вас почитать: есть ли свой сайт, блог или что то в этом роде?

Время от времени на трибуне появляются мои материалы, все они привязаны к украинскому футболу. Если вам интересна конкретно Бразилия или в целом ЛатиноАмерика, то спрашивайте.

Ну и так сказать в продолжение темы: ваш вариант наставника для Инде, ходили слухи о Бьелсе, но «El loco» сказал что то типо я не пойду в команду, которая увальняет тренера после 4-х туров... Там еще и их «друзья» из Расинга Субельдию турнули – Авельянеда конечно «отличилась». Вот хотелось бы узнать кто на ваш взгляд подходит этим клубам? и сумасшедшее предположение: возможна ли рокировочка тренерами между клубами?

Бьелса врядли станет работать на родине, разве если Ривер или Бока позовут. В Аргентине даже самые сумашедшие варианты порой воплощаются в жизнь. Традиционно это страна с большим выбором толковых тренеров, но ныне вся ситуация в футболе там настолько взбалмошна, что со временем люди могут дойти до бразильского тренерского казуса – пять-шесть наставников в сезон обычное дело и от того люди так и не сформировуются в цельных тренеров.

Реклама 18+
Реклама 18+
Реклама 18+
Реклама 18+