Tribuna/вид спорта не определен/Блоги/Ви це бачили?/Переможний гол «Фейєнорда» у півфіналі ЛК з «Марселем» – просто епік. Забили через 9 секунд після старту другого тайму

Захисник припустився помилки, а форвард вміло скористався.

29 апреля 2022, 00:31
1

«Фейєнорд» у першому матчі півфіналу Ліги Конференцій переміг «Марсель» із рахунком 3:2. У першому таймі господарі поля вели 2:0, але французькому клубу вдалося зрівняти та піти на перерву за рахунку 2:2.

Але всі старання, як виявилося потім, були марними, адже на 9 секунді другого тайму «Фейєнорд» знову вийшов уперед. Захисник «Марселя» віддав невдалий пас, яким скористався форвард нідерландців Дессерс.