Tribuna/Футбол/Блоги/Футбол. Прошлое и настоящее/Багаття останніх хвилин. Стисло при киян в матчі проти «Шахтаря»

Багаття останніх хвилин. Стисло при киян в матчі проти «Шахтаря»

0:0

24 апреля 2019, 20:47

Гра сподобалася. Але про все по черзі і стисло.

Карлос де Пена після своїх тормозів першої половини першого тайму, розігрався. Частенько після його проходів та прострілів біля воріт «Шахтаря» виникали небезпечні моменти. Уругвайський італієць (або навпаки) навіть намагався закинути м’яч за комірець Андрію П’ятову.

Микола Шапаренко разом з пишною шевелюрою втратив і свою гру, за що справедливо був замінений.  Віктор Циганков брав на себе право пробиття штрафних ударів. Але, але…

Денис Бойко, як не дивно, мав небагато роботи, бо вся гра йшла на підступах до воріт і рідко завершалася прямими ударами в рамку. Емоційний викрик Олександра Хацкевича в сторону свого підопічного: «Шепа, давай, давай!!!», як квінтесенція всього поєдинку. Всі футболісти, без винятку, дуже бажали задати жару своїм суперникам. Цей жар переріс в багаття останніх хвилин, апогеєм якого став відбитий Бойко пенальті – 0:0. У киян ще залишився шанс на те, що вони зможуть догнати гірників. А беззаперечним героєм поєдинку став динамівський голкіпер.