Tribuna/Футбол/Блоги/Цей день в історії футболу/2 лютого скромна Толіма вибила бразильського гранда Корінтіанс з Кубка Лібертадорес

2 лютого скромна Толіма вибила бразильського гранда Корінтіанс з Кубка Лібертадорес

В цей день в 2011 році бразильський гранд Корінтіанс був викинутий з Кубка Лібертадорес у першому раунді колумбійським Толіма Депортес.

Автор — Майкл68
2 февраля 2022, 10:59

У двоматчевому протистоянні команди спочатку зустрілися в Сан-Паулу 26 січня, де зіграли внічию. Бразильці вважали нічию прикрою випадковістю. Через тиждень вони зібралися на стадіоні Толіма Мануель Мурільо Торо, щоб вирішити хто пройде далі. Граючи перед 15-тисячним натовпом, господарі завчасно взяли під контроль матч, проте не змогли вийти вперед лише завдяки блискучій грі голкіпера Коринтіанса Жуліо Сезара. До того ж, на 18-ій хвилині арбітр не призначив 100% пенальті за фол Коринтіанс у штрафній зоні.

Корінтіанс почав краще грати у другому таймі. Чудовий шанс на 50-й хвилині отримав нападник Роналду, який потужно пробив у ствір воріт. Але воротар Толіми Ентоні Сілва зумів його парирувати. Потім стався суперечливий гол під час контратаки Толіми на 66-й хвилині, коли форвард Денні Сантойя переграв Сезара, отримавши м'яч у офсайді.

Однак другий гол Толіми не залишив місця для сумнівів, коли нападник Вайлдер Медіна підключився на навіс, і головою відправив м'яч у ворота. Поразка Корінтіанс з рахунком 2:0 від скромної Толіми і виліт з турніру стали сенсаційною невдачею бразильського гранда. Того сезону Толіма вийшов у груповий етап, але там вилетів.