Tribuna/Футбол/Блоги/Все Про Все/Топ-9 матчів першої половини сезону української прем'єр-ліги

Топ-9 матчів першої половини сезону української прем'єр-ліги

В цьому сезоні було чимало цікавих матчів, були й такі що завершувались розгромами чи нудними 0-0. Блог «Все Про Все» хоче показати вам свій варіант 9-ти найцікавіших матчів першої половини нашого чемпіонату. Отож, поїхали

Блог — Все Про Все
22 декабря 2015, 16:25
1

9. ВОЛИНЬ 2-2 МЕТАЛІСТ

Відкриваємо рейтинг матчем у Луцьку. Результативна нічия стала напевно справедливим підсумком зважаючи на те, що гості грали майже 30 хвилин у меншості

8. ЗОРЯ 1-7 ШАХТАР

Напевно від цього матчу чекали більшої інтиги, хоча така кількість голів перекрила всі недоліки матчу. Але статус центрального матчу туру це не знімає

7. ДНІПРО 4-2 ЧОРНОМОРЕЦЬ

Якби не голи в кінці другого тайму, могло б все закінчитись для Дніпра значно гірше. Програючи 1-2 в другому таймі, Дніпро зміг переломити хід гри і набрати 3 очки у цікавому матчі з Чорноморцем

6. СТАЛЬ 1-2 ДИНАМО

Матч 1-го туру видався цікавим, новачок турніру зміг дати справжнійбій чемпіону, і навіть зміг відкрити рахунок на старті матчу, але набрати бодай 1 очко підопічним Мазяра не вдалось. Але команда заслужила на повагу уже з старту сезону

5.ОЛЕКСАНДРІЯ 2-3 ШАХТАР

Ще один новачок сезону дав справжній бій Шахтарю. Гірники вивезли 3 лчки з Олександрії але легкою цю перемогу назвати не можна. Матч багатий на моменти на 5 місці рейтингу

4. ВОРСКЛА 2-2 ШАХТАР

Ще один важкий матч Шахтарів, цього разу проти Ворскли. Підопічні Луческу могли розраховувати й на 3 очки, але пропущені голи на останніх хвилинах обох таймів і як наслідок лише 2-2

3. ДНІПРО 1-2 ДИНАМО

Відкриває 3-ку рейтингу матч у Дніпропетровську. Можливо матч був не таким цікавим як у попередні сезони, але для нашого чемпіонату це один із центральних матчів.

2. ШАХТАР 0-2 ДНІПРО

Далі у нас матч у Одессі, де Шахтар приймав Дніпро. Номінальні господарі створили безліч моментів, але реалізація підводила їх протягом усього матчу. А ось Дніпро реалізував свої моменти та зміг набрати важкі 3 очки

1. ДИНАМО 0-3 ШАХТАР

Навіть незважаючи на рахунок матчу, це був безумовно найкращим матчем нашого чемпіонату. Динамо не показало свого потенціалу на 100% а ось Шахтар зміг показати всю свою силу та реалізував свої контр-атаки, яких було дуже багато. Цікавий матч, з великою кількістю моментів, з вилученнями та напругою протягом усього матчу, ось яким повинен бути кожен матч нашого чемпіонату(можна і без вилучень, але щоб була боротьба)

Можливо у вас буде своя версія на рахунок рейтингу, але це моя думка, висловлюйте свою у коментарі, буде цікаво побачити ваші варіанти.