Владимир Брынзак: «Если останется 2 спортсменки, которые тренировались у Санитры, значит, у нас не будет женской команды в таком виде, как в этом году»

Президент Федерации биатлона Украины Владимир Брынзак прокомментировал работу Юрая Санитры во главе женской команды.

«Все зависит от тренера. Но я должен быть практиком и смотреть реально на вещи: если у нас в команде останется две спортсменки, которые у него тренировались, тогда, значит, у нас не будет национальной женской команды в таком виде, в котором была в этом году.

Сейчас мы очень внимательно будем думать над тем, как сделать подготовку для спортсменов: Джимы, Пидгрушной, Бех, Блашко, Меркушиной, Петренко, к тому же, Абрамова возвращается.

Это очень серьезный вопрос, его нужно правильно решить, поскольку нас ждут Олимпийские игры», – сказал Брынзак в эфире «UA:Першого».

Источник: biathlon.com.ua
Популярные комментарии
пользователь заблокирован
0
Якщо в команді залишиться дві спортсменки, Україна знову провалить Олімпіаду. Скільки можна наступати на ті самі граблі із самопідготовкою? Якщо Джимі й Підгрушній це допомагає показувати результат - ОК, але Семеренки і Меркушина зі своїми "успіхами" зараз явно не мають права диктувати федерації свої умови. І на чолі цього всього - Бринзак, який ніколи ні за що не хоче відповідати. Просто цирк якийсь🤦‍♂.
Володимир Зярко
+8
Санітра має працювати лише з чоловіками. Команда зробила якісний стрибок вперед - Цимбал і Дудченко в першу чергу. Можливо ще хтось підтягнеться. Не варто Юраю розпорошувати сили і нерви, а жіноче болото потребує сильної руки авторитетного коуча. Будь-яка самопідготовка лише з дозволу головного. Буде сильний тренер з широкими повноваженнями - буде результат. Цей сезон у виконанні сестер та Насті ще раз лише підтвердив необхідність сильного центру. Хто не згоден - завершує виступи або переходить в іншу збірну через карантин. Не потрібно більше "робити нам послугу" виступаючи за Україну.
Звичайно Я
+1
яка Абрамова ?
в збірній має бути Аня Кривонос !!!
Написать комментарий 4 комментария
Реклама 18+