Меркушина пропустила преследование на чемпионате Европы по семейному решению

Тренер женской команды «Б» по биатлону Илья Лопухов объяснил, почему Анастасия Меркушина пропустила гонку преследования на чемпионате Европы.

- Это было решение Насти и ее личного тренера (отца Олега, – прим.), или они также обсуждали это с тренерским штабом?

– Это было чисто семейное решение. Вечером они еще думали, сказали, что ответят утром. Утром они объявили, что не бегут, – сказал Лопухов.

Напомним, в спринте спортсменка показала 22-й результат. В индивидуальной гонке Меркушина завоевала серебряную медаль, проиграв Монике Хойниш-Стареге, которая в отличии от украинки допустила один промах.

Популярные комментарии
Вика Чернышова
0
Интересно, когда уже перестанут финансировать её прихоти.
Вика Чернышова
+8
Тому що:
Человек целенаправленно едет на вкатку на месяц позже, потом говорит, что не готов к этапам Кубка мира. И пока сестры, Лена, Юля, Даша выбарывают очки для Кубка наций, чтобы была больше квота для той же Насти, Настя готовится к "главному" старту сезона - чемпионату Европы. Потому что что? Как сама же Настя говорила, на ЧМ и ЧЕ призовые и финансирование. Видимо, ее беспокоит как раз-таки только личное состояние, а совсем не командный дух.
Ответ на комментарий Тимик Григорій
А з чого ви робите висновок, що вона не хоче виступати? Ірина Петренко також пропускала, але ви її не згадуєте. Призабули мабуть, що був щільний графік змагань, а два дні перед тим, Меркушина виборола срібну нагороду для України у виснажливому перегоні на 15 км, Тому обидва рішення про пропуск даного перегону були логічними, щоб відновити сили перед естафетними перегонами, а виборені медалі і нараховані очки зараховані в залік збірної України. Пропущена гонка приносила тільки індивідуальні очки. Командний дух взяв гору над індивідуальними інтересом, на якому ви акцентуєте власну увагу. Ті дівчата, які заслуговують своїми результатами представляти Україну будуть її представляти.
Станислав Орошкевич
+7
Меркушина у сезоні 2018/19 була першим номером збірной у заліку Кубку світу та Кубку націй. А у наступні ж два сезону стався жахливий регрес. І тут питання явно не у збільшенні рівня конкуренції у команді. Збірна абсолютно та сама, тільки додалась Блашко. Насті зробили всі умови - готуйся як хочеш, з ким хочеш, на КС після пропуску загальнокомандної вкатки взяли. Але ж це абсурд. З таким підходом вона точно заслуговує на критику. І потім дивно якось чути від них щось типу такого: www.facebook.com/oleg.scherbakov.965/posts/3772434469474767
Ответ на комментарий Тимик Григорій
Шановна, не завжди побажання вболівальників спортсмени в змозі задовільняти в силу ряду причин. Повірте, якщо б Настя спроможна була б вибороти всі медалі, вона б від цієї можливості не відмовлялася. Конкуренція велика та й індивідуальні можливості у кожного свої й обмежені.
Написать комментарий 24 комментария
Реклама 18+