Глава USADA потребовал лишить Россию возможности проведения всех спортивных соревнований

Президент Американского антидопингового агентства Трэвис Тайгерт потребовал лишить Россию возможности проведения всех спортивных соревнований. 

Также чиновник призвал отстранить Олимпийский комитет России (ОКР).

По мнению Тайгерта, такие меры должны действовать до тех пор, «пока все лица, причастные к коррумпированной системе не будут наказаны».

Казнь русского спорта: подмена проб 12 призеров Игр в Сочи, чемпионы под подозрением 

 

Источник: BBC
Реклама 18+
Популярные комментарии
pbyfgy[
+3
Якщоб всі країни об’дналися проти касапстану у всіх сферах ,то вже давненько б закінчився цей кошмар з війнами в декілька точках Світу. путлєростан ,як каталізатор фашизму ,агресіі і війни. путин зі своєй ніщєй рашкой хоче ,щоб його визнали рівним серед рівних ,але це неможливо ,бо так було завжди. рашка завжди була ізгоєм для всіх Ніхто не хоче навіть просто товаришувати з мордором .бо вони неадеквати і невпевнені в собі ,бо їх турбує те що вони уязвіми навіть для УКРАЇНИ .Бо саме УКРАЇНА легко їх викриває в їх брехні і робить ніким .простой задрипаной частинкой фінськой деревні зі складу *золотой орди. . кацапстан не може мати чесні відносини з іншими ,бо вони з самого початку ведуть себе нечесно з іншими. Кількість і агресіія -ось головні складові мордора і їх арміі
Українець
+1
Справедливо
Альоша Шац
0
Может просто высказать озабоченность?
Написать комментарий
Реклама 18+