НБА

Колин Коухерд: «Кавай Ленард идеально подходит «Далласу»

Известный спортивный эксперт Колин Коухерд считает, что возможный переход Кавая Ленарда («Клипперс») в «Даллас» пойдет на пользу обеим сторонам.

«Ленард идеально подходит «Далласу», поскольку им нужен второй номер в команде. Порзингис – отличный третий номер, но слабый второй. С приходом Ленарда Порзингис сможет стать их третьим номером.

Лука, Кавай, Порзингис, Хардуэй – это команда-чемпион! Кроме того, у «Далласа» есть место в платежке, а у «Майами» его нет. А это имеет значение», – отметил Коухерд.

Популярные комментарии
Групова психотерапія фанатів Нікс
0
ой, я пам’ятаю цього бовдура. він ще розказував людям, що Дончіч фігня як гравець і в ньому нема нічого особливого, перед драфтом 18го року. тому, серйозно я його сприймати не можу.

а на рахунок Кавая та Дончіча. звичайно, що на цей дует було б цікаво подивитися! але, тут є такий ньюанс. Кавай, з огляду на його кар’єру, не може вигравати з командою без лідера. без лідера в роздягальні та на паркеті. його звитяги в САС та Торонто зайвий цьому доказ. Дончіч - НЕ є лідером команди, по крайній мірі ментально. і це нормально, адже він навіть по віку не мав би таким бути.

якщо б Даллас якимось чином зміг конвертувати Хардавея в Лаурі (хоча невідомо, яким буде на наступний рік Кайл), то тоді, прихід Кавая перетворив би Мавс на летальну зброю. з лідером та додатковим болл хендлером в лиці Лаурі, Каваєм, якому б не потрібно було возитися з м’ячем, а значить, більше сил можна було б залишати на захист та з Дончічем, у якого б появилися 2 адекватні партнери з рівноцінними йому талантами, один з яких захисник рівня Захисної Збірної, а також захисник, плеймейкер, який якщо потрібно, може постояти на місці та зіграти кетч-енд-шут другого номера.

проблема в тому, що це звучить занадто добре на папері, а в житті Кавай перепідпишеться з Кліпперс, а Лаурі - на 99% перейде в Маямі/Лейкерс/Філадельфію.
Мирослав Юрчук
0
лол, Лука, Кавай, Порзингис, Хардуэй – это команда-чемпион!

це ж приблизно 90% всієї платіжки. хтось зламається один і всьо, сезон по п...?)
Написать комментарий
Реклама 18+