НБА

«Лейкерс» прервали переговоры по Энтони Дэвису после «возмутительного» предложения «Пеликанс»

Как сообщает The Los Angeles Times, «Лейкерс» прервали переговоры о возможном обмене Энтони Дэвиса из-за «возмутительного» предложения «Пеликанс». «Лейкерс» отказались отдавать за Дэвиса 6-8 драфт-пиков.

«Лейкерс» предлагали «Новому Орлеану» Лонзо Болла, Кайла Кузму, Брэндона Ингрэма, Джоша Харта, Ивицу Зубаца, Кентавиуса Колдуэлла-Поупа и два драфт-пика 1-го раунда.

Источник: The Los Angeles Times
Популярные комментарии
Станіслав Кабаці
+1
це ви до чого? Дуже мені цікаво що таке окрім викупу Чендлера зробив Брон
Ответ на комментарий Maxinho
Нормально Демпс заставил поунижаться Меджика и поделом. Если верить ЕСПН, то после всех этих муток Рич Пола и Леброна, в лиге все начали относиться к Лейкерс с мягко говоря нелюбовью.
Станіслав Кабаці
0
Давайте так, у Девіса пів року а далі хоче підписує СЕТ з будь якою командою, хоче обмін робить, а хоче йде як вільний агент. Тому я б не нагнітав ситуації. І так, Лейкерс мають отримати компенсацію за заблокований трейд Пола.
Ответ на комментарий Maxinho
Справа не в Чендлері, а конкретно у ситуації з Девісом. Для усіх достатньо давно стало очевидним, що існує змова згідно якої Девіс має перейти до ЛАЛ і Річ Пол усіма засобами намагався змусити НОП зробити цей трейд саме зараз, тому що Леброну це вигідно та потрібно. При цьому у Девіса навіть не закінчується контракт цього сезону, а є ще цілих 1,5 року. Ось власники та менеджери інших клубів і обурюються через те, що агент може таким чином впливати на клуб тільки тому, що це необхідно його клієнту (Брону). Відповідно й відношення до ЛАЛ у них стає негативним.
RafaFeyvors
0
Запомни: во всем всегда виноват ЛеБрон и неважно, что происходит.
Ответ на комментарий Станіслав Кабаці
це ви до чого? Дуже мені цікаво що таке окрім викупу Чендлера зробив Брон
Написать комментарий 5 комментариев
Реклама 18+