Всі новини

Корі Гауфф: «Коли Ястремська почала забивати, було складно зловити ритм»

28 квітня, 14:52

Американська тенісистка Корі Гауфф (№3 WTA) поділилася думками про перемогу над українкою Даяною Ястремською (№34 WTA) у матчі третього кола на турнірі WTA 1000 у Мадриді - 6:4, 6:1.

«Я задоволена своєю грою. Перший сет мені хотілося б закрити швидше, але рада, що змогла зібратися. А в другому все також пройшло гладко. Ястремська агресивна тенісистка, тому я намагалася змусити її бити з задньої ноги.

Чесно кажучи, грати було важко. Коли вона почала забивати м“ячі, було складно зловити ритм, тому що його не було зовсім. Тому намагалася знайти різницю між тим, щоб грати агресивно і дозволяти їй помилятися», - сказала Гауфф.

Чинна чемпіонка US Open здобула перемогу за 1 годину та 17 хвилин. Даяна Ястремська 17-й раз зіграла проти тенісистки топ-10, та програла в боротьбі за п'яту перемогу.