Tribuna/Футбол/Блоги/Зінченко дебютував за «Арсенал». Підопічні Артети здолали «Челсі» з рахунком 4:0.

24 липня 2022, 03:18

24 липня о 3.00 «Арсенал» провів товариський матч з «Челсі». Команди боролися за Кубок Флориди. У цьому матчі Олександр Зінченко дебютував за канонірів.

На 15-їй хвилині Габріель Жезус відкрив рахунок (1:0). «Каноніри» добре контролюють м‘яч, який довго не затримується у суперника.

В свою чергу «Челсі» не дає розслабитися підопічним Артети, а Рахім Стерлінг демонструє свою майстерність. Варто зауважити, що «Арсенал» грає потенційно основним складом, тоді як «Челсі» має незвичну схему і ненайкращий склад. До того ж помилка Трева Чалоби призвела до пропущеного м‘яча. Наврядчи Тухель гнітить Чалобу за цю помилку, але він її пам‘ятатиме. Нехай це і передсезонний матч, адже це доводі проста ситуація, а гравець не знав, що робити з м‘ячем.

Вже на 36-їй хвилині матчі каноніри знову забивають після перехоплення на половині суперника. Знову ж таки, в досить простій ситуації помиляється футболіст «Челсі», роблячи передачу вперед. Едуард Менді забиває другий гол дуже швидко, а все тому, що отримує передачу від Мартінеля на ліву ногу. Вже на 49-їй хвилині підопічні Тухеля майже зрівняли рахунок, Маунт зробив гарний простріл, але влучив в стійку. А який міг бути гол! Саме цей удар міг змінити хід гри. Протягом перших 45 хвилин у «Челсі» нічого не виходило попереду. В першому таймі каноніри показали набагато кращу гру.

У другому таймі, по традиції, багато змін. У першому вона була лише одна. Чалоба отримав пошкодження, замість нього вийшов Меланш Сарна на декілька хвилин. Багато змін у «Челсі», тому що у «Арсенала» залишаються ті ж 11 футболістів, які грали в попередньому таймі. 3 заміни у «синіх»: Сесар Аспікілуета - капітан, Матео Ковачич, Крістіан Пулішич. А також кидається в очі нове розташування футболістів на полі. Вже на 66-їй хвилині каноніри роблять рахунок 3:0. Попри пресинг «синіх», попри загрози, підопічні Артети всеодно знаходять момент і доводять справу до кінця. Ефектно Сака пройшов Маркуса Алонсо, потім залишився з м‘ячем і тут продовження атаки було. Перший удар, другий удар і гол, забитий з близької відстані, зігравши на добивання. Проте гравець був в офсайді. В офіційному матчі цей м‘яч не був би зарахований. На 68-їй хвилині футболісти «Челсі» могли зменшити відрив, але удар пройшов повз воріт. Томас Тухель не був задоволений грою своїх підопічних в попередніх матчах, але не було критики як такої, не було приводів говорити, що все жахливо. Так, підготовка до сезону, всі розуміють, що у «Челсі» не вистачає футболістів, деякі гравці не в формі, новий власник до того ж, але зараз цей матч є приводом для того, щоб серйозно подумати про перспективи команди в наступному сезоні. 63811 глядачів було присутньо на цьому поєдинку. Цілком зрозуміло, що і «Челсі», і «Арсенал» в Сполучених Штатах користуються неабиякою популярністю. Протягом наступних 20 хвилин, нова команда Зінченка максимально захищала свої ворота, свою частину поля, так як потрібно було тримати цей рахунок. «Челсі» ж намагалося хоча б трішки зменшити відставання і забити гол, але замість цього на 90+2 хвилині Сака забив 4-й гол і тим самим позбавив «синіх» будь-яких шансів на перемогу.

Для Олександра Зінченка - це дебютний матч проти «Челсі». Сашко провів на полі 45 хвилин. У другому таймі його замінив Нуну Тавареш. Можливо це останній матч у складі «Арсеналу». По-перше, через те, що прийшов Зінченко, а по-друге, каноніри ще з початку літа хотіли знайти захиснику нову команду. Останнім часом пишуть про інтерес з боку «Аталанти».

За підсумками товариських матчів можна сміло стверджувати, що «Арсенал» готовий до нового сезону. В першу чергу, каноніри провели якісний матч. Насамперед гра, готовність, робота команди, а не рахунок. Але для «Челсі» це не менш важливий поєдинок. Привід задуматися, що саме повторно змінити, як діяти далі перед стартом сезону АПЛ. За два тижні дуже цікаво буде побачити ці дві команди знову. Так, каноніри готові до початку сезону. З приводу футболістів «Челсі» є багато питань, які варто вирішити. Наразі боротися за якісь титули в АПЛ вони не готові, на жаль. І хоча це товариський матч, але навіть він є важливим показником для подальшої гри команди.