Tribuna/Футбол/Блоги/Родріго розповів, чому він скопіював святкування Роналду після голу «Сіті»

Родріго розповів, чому він скопіював святкування Роналду після голу «Сіті»

Причина максимально лежить на поверхні.

Автор — Danylo Syrotiuk
10 квітня, 11:36

Форвард «Реала» Родріго розповів, чому він імітував святкування голу Кріштіану Роналду, коли той забив у ворота «Манчестер Сіті» у поєдинку, який завершився шаленою нічиєю з рахунком 3:3.

Бразилець став одним із шести авторів у напруженому матчі першої чвертьфінальної гри Ліги Чемпіонів. Команда Пепа Гвардіоли першою вийшла вперед, але господарі відповіли автоголом Рубена Діаша, перш ніж Родріго вивів мадридців вперед на «Бернабеу».

23-річний гравець відтворив культове святкування Роналду, а після гри розповів про те, як п’ятиразовий володар «Золотого м’яча» був його кумиром.

«Я завжди дивлюся відео Кріштіану. Іноді я також дивлюся їх перед матчами, щоб надихнутися». Про це він розповів TNT Sports BR.

«Він та людина, яка прийшла на думку, коли я забив, тому я відсвяткував у його манері». Завжди, коли я починаю згадувати своє дитинство, коли я дивився, як він грав у матчах Ліги чемпіонів, і дивився, як уболівальники кричали його ім'я, ось що спадає мені на думку».

«Як я завжди кажу, він мій кумир, він мій герой, тому завжди добре святкувати по-своєму, щоб оцінити його».

Гол Родріго – 16-й у кампанії, він дав підопічним Карло Анчелотті перевагу до перерви, але це швидко змінилося після кількох чудових ударів від чинних чемпіонів.

Спочатку Філ Фоден приголомшливим ударом пробив у верхній кут, а пізніше вже Йошко Гвардіол шокував усіх вишуканим ударом з-за меж штрафного майданчика.

Однак, мабуть, найбільш дивовижним з усіх був гол Мадрида, що допоміг зрівняти рахунок. На 79-й хвилині Вінісіус навісив у штрафний майданчик, куди підключився Феде Вальверде та завдав шалений удар у нижній кут воріт.

А як вважаєте, яка з цих команд зможе пробитися у півфінал ЛЧ?