Tribuna/Футбол/Блоги/ Щоденник українських команд у Єврокубках: дебют Дніпра-1 у ЛЧ та фантастична кінцівка у виконанні Ворскли

28 липня, 01:04
5

Цього тижня українські команди розпочали свій єврокубковий шлях з другого кваліфікаційного раунду, а саме Дніпро-1 провів дебютний поєдинок у Лізі Чемпіонів, а Ворскла знову розпочала свій шлях з Ліги Конференцій. Тож як це відбувалося, далі у пості.

Перший млинець комом, або як Дніпро-1 дебютував у Лізі Чемпіонів

Дніпро-1 у рамках кваліфікації Ліги Чемпіонів у номінально домашньому поєдинку приймав грецький «Панатінаїкос», за який виступали старі знайомі з УПЛ: Бернард (відомий виступами за Шахтар) та Беньямін Вербич (до повномасштабного вторгнення був одним із лідерів Динамо). Перший тайм, Дніпро-1 мало створював моменти, та на додачу пропустив непотрібний гол. А вже по перерві дніпряни вирівняли гру та почали створювати моменти, однак нереалізовані моменти та допущені помилки зробили рахунок 0:3. Лише на 90 хвилині, Володимир Танчик трохи підсолодив пілюлю поразки, відігравши один м’яч. У дніпрян ще залишаються теоретичні шанси на прохід у наступний раунд, однак у Греції Дніпро-1 повинен зіграти матч, якщо не року, то хоча б тижня або місяця.

Стартові склади

Дніпро-1: Кінарейкін, Кравець (Каплієнко 73), Сваток (Когут 61), Мірошниченко, Сарапій, Третьяков (Адамюк 61), Рубчинський, Бабенко (Танчик 83), Гуцуляк, Бланко (Горін 83), Довбик

Панатінаїкос:

Бріньйолі, Хуанкар, Маґнусон, Шенкевелд (Єдвай 23), Коцирас, Вільєна (Чокай 70), Перес, Анісіо (Вербич 70), Джуричич (Мансіні 78), Паласіос, Шпорар (Іоаннідіс 78)

Голи: Танчик 90 — Шпорар 10, Джуричич 73, Іоаннідіс (п) 84

Попередження: Гуцуляк 69

Порятунок на останніх хвилинах, або як Ворскла збільшила шанси на прохід далі

А от «Ворскла» у другому раунді Ліги Конференцій навпаки здобула вольову перемогу над грузинською «Ділою», яка після того як забила м’яч почала «сушити гру». Враховуючи кадрові втрати полтавчан, плюс отриману травму напередодні Андрія Бацули, Ворскла продемонструвала непогану гру, та змогла закріпити перевагу задля проходу у наступний раунд. Однак не варто забувати попередній результат Ворскли у минулому сезоні, яка також в один м’яч перемогла шведський «АЇК», але вилетіла. Та ще й попередню гру «Діли», яка також після першої гри програвала словацькому «ДАКу» 2:1, однак у домашній зустрічі перемогла свого суперника, та пройшла у наступний етап кваліфікації. Також варто зазначити голи у виконанні Ібрагіма Кане та Феліпе, які мають усі шанси отримати звання гол тижня або навіть місяця.