Всі новини

Ґраніт Джака: «Баєр» зробить все для того, щоб повернутися до Леверкузена з титулом Ліги Європи»

10 травня, 09:40

Півзахисник «Баєра» Ґраніт Джака прокоментував вихід у фінал Ліги Європи після перемоги над «Ромою» (2:0, 2:2) на попередній стадії змагань.

«На фінальний матч ми неодмінно вирушимо за перемогою. Зрозуміло, буде непросто. «Аталанта» - ще одна італійська команда, що має дуже міцний тактичний вишкіл. Ми зробимо все для того, щоб повернутися до Леверкузена з титулом.

Натурально – мурашки по шкірі! Про таку атмосферу можна лише мріяти. З дитинства хотілося в таких іграх брати участь, і ось ти порівнюєш рахунок прямо перед фінальним свистком і виходиш у фінал. Це неймовірно.

Навіть не знаємо, як вийшло 0:2. Гадаю, ми мали явні гольові моменти, особливо в першому таймі, ще до гола. Також можливості були й у другому таймі. На жаль, перевага у футболі не завжди приносить результат, і у відповідь отримуєш (голи), але відігратися у настільки досвідченої команди і, головне, не поступитися - це неймовірно. Ще раз: ця рішучість забивати знову і знову неймовірна. Тепер ми у фіналі – мрія збулася», - сказав Джака.

Фінал «Аталанта» – «Баєр» відбудеться 22 травня.