Всі новини

Карло Анчелотті: «Якщо «Баварія» скаржиться на незарахований гол, поговорімо про забитий м'яч, який нам скасували – Кімміх пірнув»

9 травня, 08:49
31

Головний тренер «Реала» Карло Анчелотті прокоментував незарахований гол Де Лігта на останніх хвилинах матчу-відповіді півфіналу Ліги чемпіонів проти «Баварії» – 2:1.

«Останнє рішення було справедливим. Можливо, це не був офсайд, але лайнсмен підіймає прапорець, суддя дає свисток, і ми зупиняємось.

Якщо вони скаржаться про це – ми поговоримо про гол, який нам скасували. Кімміх пірнув, вони обидва штовхали один одного.

Марчиняк – арбітр найвищого класу, який обслуговував фінал чемпіонату світу», – сказав Анчелотті.

На 71-й хвилині м'яч залетів у ворота «Баварії» від ноги Де Лігта, проте арбітр матчу Шимон Марчиняк скасував гол через те, що Начо штовхнув Йозуа Кімміха в обличчя.

На 90+13-й хвилині Маттейс забив гол після свистка, коли вже був зафіксований офсайд. Головний арбітр матчу Шимон Марчиняк не дав дограти епізод до фіксації положення поза грою.