Всі новини

Роман Дідик: «У перерві тренерський штаб «Руха» сказав не дивитись на рахунок, а грати у свій звичний футбол»

4 травня, 18:25

Захисник «Руху» Роман Дідик поділився думками про матч 27-го туру УПЛ, у якому львівська команда на виїзді зіграла у нічию з «Олександрією» (2:2).

«Я думаю, це була хороша та цікава гра у виконанні обох команд. Виграти цей матч могли як «Олександрія», так і «Рух». При рахунку 2:2 ми створили небезпечний гольовий момент, але не змогли його реалізувати.

У перерві тренерський штаб казав не дивитись на рахунок, а грати у свій звичний футбол. Для того, аби вигравати, слід створювати більше моментів та частіше бити по воротах. Чим більше ви атакуєте - тим більша ймовірність забити. У матчі з «Олександрією» «Рух» почав це робити у другому таймі, тоді команда стала гострішою.

Нам слід було тиснути та активніше грати попереду. На жаль, сьогодні команді не все вдалося на футбольному полі», - сказав Дідик.

«Олександрія» та «Рух» поділили очки – 2:2. Гості двічі по ходу гри поступалися у рахунку, але змогли здобути одне очко. Огляд матчу та забиті голи тут.

Після 27 зіграних матчів львівська команда знаходиться на 5-й позиції у турнірній таблиці УПЛ та випереджає «Полісся» на 3 очки. Свій матч 27-го туру житомирська команда зіграє 5 травня проти «Зорі», початок о 13.00.