Всі новини

Бернарду Сілва про нереалізований пенальті у матчі з «Реалом»: «Лунін - молодець, це була чесна гра для нього»

21 квітня, 17:31

Півзахисник «Манчестер Сіті» Бернарду Сілва прокоментував нереалізований 11-метровий у післяматчевій серії пенальті чвертьфінального матчу Ліги чемпіонів проти «Реала» (1:1, 3:4 по пенальті)

«Це була ніч, яка розчарувала мене. Це був важкий тиждень для мене особисто, для всієї команди, тому що ми хотіли провести ще один історичний сезон, і ми все ще можемо цього зробити, але вилетіти з Ліги чемпіонів було великим розчаруванням.

Першої ночі я мало спав, на другу ніч ти спиш трохи краще. У третю ніч ти спиш майже всю ніч, але це те, що є.

У мене було два варіанти, Я думав про одну зі сторін, я не буду розповідати вам про яку, і про середину. Я чекав, я хотів бути другим або третім, хто проб’є пенальті, щоб побачити реакцію голкіпера на перший або перші два удари.

Він (Лунін - прим.) рано рухався, тому я вважав, що центр був хорошим варіантом, тому що у моменти тиску воротарі, у 99% випадків, вони стрибають, але він вирішив не робити цього. Це була чесна гра для нього (Луніна - прим.), молодець. Це те, що є.

«Манчестер Сіті» - це як сім’я, як брати, як ми підтримуємо один одного, коли хтось сумує. Це неймовірно, і хлопці були неймовірні зі мною цього тижня. І так, ми тримаємося разом і йдемо далі. Тепер у нас є Кубок Англії та Прем’єр-ліга. Ми збираємось зробити все можливе, щоб виграти ці титули», - сказав Сілва.

Андрій Лунін відбив два пенальті у матчі проти «Манчестер Сіті» – Бернарду Сілви та Матео Ковачича та допоміг «Реалу» вийти у півфінал ЛЧ.

20 квітня «містяни» у півфіналі Кубка Англії перемогли «Челсі» - 1:0. Єдиний гол у матчі на 84-й хвилині забив португальський півзахисник Бернарду Сілва.