Всі новини

Мікель Артета: «Ми були кращими за «Баварію» у другому матчі, повинні були перемогти»

19 квітня, 23:44
7

Головний тренер «Арсенала» Мікель Артета поділився думками про виліт від «Баварії» (2:2 та 0:1) у чвертьфіналі ЛЧ.

«Минулий тиждень був не найкращим досвідом. Поразка у чемпіонаті та поразка у Лізі чемпіонів. Але повністю зосереджений на часі, який на нас чекає попереду, адже залишилося шість матчів. Ми на відстані однієї перемоги від «Сіті», збираємося докласти всіх зусиль.

Маємо прийняти цю ситуацію з ЛЧ. На початку матчу з «Баварією» вдома все могло бути зовсім по-іншому. Думаю, навіть на виїзді ми були кращими за них, повинні були виграти матч, але ми цього не зробили. У другому таймі поплатилися за це шансами, які ми їм самі дали.

Тепер треба рухатися далі. Нам не потрібно надто багато говорити, йдеться про те, щоб показати у матчі з «Вулвз», на що ми здатні, щоб переламати ситуацію. Це може мати справді позитивний вигляд», – сказав Артета.

«Арсенал» перебуває на 2-й позиції в АПЛ. Наступний матч – 20 квітня в гостях проти «Вулвергемптона», календар тут.