Всі новини
Photo

Массіміліано Аллегрі - про пошкодження Щенсного: «Я думаю, що у нього зламаний ніс»

14 квітня, 08:52

Головний тренер «Ювентуса» Массіміліано Аллегрі прокоментував пошкодження голкіпера команди Войцеха Щенсного, яке він отримав у матчі проти «Торіно» (0:0).

«Я думаю, що його ніс зламаний у двох місцях, і лікарі виправлять це завтра вранці», - сказав Аллегрі у коментарі для Sky Sports.

На 86-й хвилині матчу, під час подачі з кутового, Щенсний зіштовхнувся з гравцем «Торіно» у боротьбі за верховий м’яч. Польському голкіперу 5 хвилин надавали допомогу. Після цього він зміг дограти компенсований час.

Гравець може пропустити матч 33-го туру Серії А проти «Кальярі», який відбудеться 19 квітня, початок о 21.45.

У цьому сезоні 33-річний воротар зіграв 29 матчів у складі «старої сеньйори», 13 ігор Щенсний відіграв на нуль. Статистика гравця тут.