Всі новини

Йозуа Кімміх: «Судячи з того, як пройшла гра, ми маємо бути задоволені результатом матчу з «Арсеналом»

10 квітня, 10:42

Півзахисник «Баварії» Йозуа Кімміх прокоментував гостьову нічию з «Арсеналом» (2:2) у першому матчі 1/4 фіналу ЛЧ.

«Судячи з того, як пройшла гра, ми маємо бути задоволені результатом. Насправді в першому таймі ми грали не ідеально, але на перерву все ж таки пішли з перевагою 2:1. У другому таймі у нас були небезпечніші моменти, влучили у штангу.

Було дуже важливо показати реакцію після того, як ми пропустили. Думаю, Сане відіграв у цьому дуже велику роль. Він показував чудові дії, особливо в першому таймі. Звичайно, кожен зробив свій внесок в оборону. Лерой неодноразово переводив гру із захисту в атаку. Він навіть взяв участь у першому голі, передавши м’яч Ґорецкі. Він був важливим гравцем для нас в цьому матчі.

Ми можемо обіграти «Арсенал» удома. Нам також доведеться це зробити. Нічия 2:2 означає, що вдома ми не можемо грати на нічию 0:0. Ясно одне: нам треба перемагати – саме задля цього ми гратимемо», – сказав Кімміх.